Todd & Julie Chrisley Chloe’nin Biyolojik Annesini Velayet Savaşına Eleştirdi – Hollywood Life


Todd & Julie Chrisley Chloe'nin Biyolojik Annesini Velayet Savaşına Eleştirdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Todd Chrisley torununa geri döndü Chloe’nin biyolojik anne melek johnson podcast’inin bir bölümü sırasında Chrisley İtirafları, karısının yanında Julie, 14 Aralık Çarşamba. 53 yaşındaki Todd ve 49 yaşındaki Julie, 2017’de 10 yaşındaki Chloe’yi yasal olarak evlat edindiler. Angela, Todd’un en büyük oğluyla birlikte olduğu Chloe’nin velayetini geri almak istediğini kamuoyuna açıkladı. Kyle, ama Todd, Angela’nın çabalarına karşılık verdi. “2015’ten beri hayatında olmayan biyolojik annesinin şimdi ortaya çıkması ironik” dedi.

bu Chrisley En İyisini Bilir yıldızlar daha önce Angela’nın iddialarına ve avukatlarına yanıt vermişti. jessica doyle için bir açıklama yayınladı İnsanlar Chloe’nin biyolojik annesinin yapacak yasal bir tartışması olmadığını açıklıyor. Todd, avukatlarının söylediklerini yineledi. Podcast’te “Angela Johnson, Mart 2017’de ebeveyn haklarından vazgeçti ve ondan bir daha haber alamadık” dedi. “Chloe, hem ben hem de Julie tarafından yasal olarak evlat edinildi ve o yasal olarak bizim çocuğumuz ve ona kimin bakıcı olacağına, zamanı gelirse ve ne zaman gelirse, biz karar vereceğiz.”

Todd & Julie Chrisley Chloe'nin Biyolojik Annesini Velayet Savaşına Eleştirdi - Hollywood Life
Chrisley’ler, kızları Chloe’nin biyolojik annesinin onun velayetini almak için yaptığı son çabalardan bahsetti. (Broadimage/Shutterstock)

Daha sonra konuşmasında Todd, Angela’nın Todd ve Julie’nin Chloe’nin yasal ebeveynleri olmasına izin verme konusunda çekinceleri varsa, bunu duruşma sırasında söylemesi gerektiğini açıkladı. “Angela Johnson, kelimenin tam anlamıyla çocuğuna olan haklarından vazgeçti. Bunu bir yargıcın önünde yaptı. Yargıç ona, ‘Ne yaptığını anlıyorsun, çocuğunun haklarından vazgeçtiğini anlıyorsun’ dedi ve ardından geri gelip bunu iptal etmesi için X günü olduğunu açıkladı. O günkü duruşmada ona, ‘Sana mali bir söz veren oldu mu? Kimse seni tehdit etti mi?’ Bütün bunların cevabı hayır, bu yazılı ve mahkeme tutanağında” dedi.

Todd, kendisinin ve Julie’nin Chloe’nin annesine hemşirelik okuluna gitmesi için ev, araba ve hatta para teklif ettiklerini açıklamaya devam etti. Ayrıca kendisinin ve Julie’nin vergi dolandırıcılığından hapis cezasına çarptırıldığını da ima etti. Açıkça söylemese de, görünüşe göre cezalarını çekseler bile Chloe’nin velayetinden vazgeçmeyi planlamadığını ima etti. “Julie ve benim kontrol etme yeteneğimize bağlı olarak, hayatı olabildiğince değişmeyecek,” dedi. Angela Johnson’ın Chloe üzerinde hiçbir hakkı yok. Haklarına son verildi. Yasal olarak evlat edinildi. İnsanların ‘Tatlım, 10 yıl çok geç bekledin’ dediği bazı yorumları okudum. Bu doğru.”

Todd & Julie Chrisley Chloe'nin Biyolojik Annesini Velayet Savaşına Eleştirdi - Hollywood Life
Todd ve Julie, 2017’de Chloe’nin yasal ebeveynleri oldular. (WENN.com/Newscom/MEGA)

Podcast’teki drama hakkındaki tartışmasının sonuna doğru Todd, kendisinin ve ailesinin bu sorunla güçlü olacağına inandığını gösterdi. “Chloe, Angela’ya gitmiyor. Angela’nın onun üzerinde hiçbir hakkı yok” dedi. “Sonuçta hiç ummadığımız bir durumdayız ama Rabbimiz ve kurtarıcımıza iman etmeye devam ediyoruz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/todd-julie-chrisley-chloe-mom-custody/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir