Todd Chrisley ve Karısı Julie Dolandırıcılık Suçlamasından Sonra Sessizliğini Bozdu


Aslında, 7 Haziran kararının ardından Todd, çiftin takipçilerinden “her gün on binlerce mesaj”, posta, hediyeler ve evlerine “yemek getiren kişiler” aldığını açıkladı.

Todd, “Her gün kalkmamıza gerçekten yardımcı olan şey, bu ülkede ailemize karşı bugüne kadar yayılan sevgidir” dedi. “Şu anda zor bir zaman.”

Todd, hayranların cömertliği için çiftin “minnettar” olduğunu söylerken, destekçilerini hediye göndermekten kaçınmaya ve bunun yerine dua etmeye teşvik etti ve “Dua, herhangi birine verebileceğiniz en büyük hediyedir” diye ekledi.

Todd ve Julie, çocuklarının haberlere tepkisi hakkında da bir güncelleme yaptı. 1996 yılında evlenen çiftin üç çocuğu var: Takip etmek26, savana24 ve Grayson16. Todd aynı zamanda baba kız Lindsie32 ve Kyle30, önceki evliliğinden.

Todd, “Çocuklar ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Çok fazla gözyaşı, çok fazla kalp ağrısı, çok fazla üzüntü, çok fazla şu anda bulunduğumuz yerin nasıl olduğunu anlamaya çalışmak” dedi. “Ama biz buradayız.”

Kendisi ve 6 Ekim’de hüküm giyecek olan eşinin dizinin yeni bölümlerini kaydetmeyi planladıklarını da açıkladı. Chrisley İtirafları “yapabileceğimiz sürece.” Todd devam etti, “O zaman Chase ve Savannah devralacak ve o noktada, hayatımızda olup biten her şeyi size anlatabilecek kişiler onlar olacak.”

8 Haziran’daki bir Instagram Hikayesinde, Todd’un en büyük kızı Lindsie, kararı “umduğum veya dua ettiğim şey değil” olarak nitelendirdi ve takipçilerinden “bu zor zamanda bizim için dua etmelerini” istedi.

Kendim, oğlum ve bir bütün olarak ailem adına çok üzgünüm” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335080/todd-chrisley-and-wife-julie-break-silence-after-fraud-conviction?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel