TKTK kimdir? Kainat Güzeli 2023 Kazananı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


R'Bonney Gabriel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Benjamin Askinas

  • R’Bonney, üniversiteden sonra NYC’de ünlü giyim tasarımcısı Nicole Miller için staj yaptı.
  • R’Bonney, Miss Texas USA’yı kazanan ilk Filipinli-Amerikalı oldu.
  • R’Bonney’nin babası cebinde 20 dolarla Filipinler’den Amerika’ya taşındı.
R'Boney Gabriel
R’Bonney Gabriel, 14 Ocak 2023’te New Orleans, Louisiana’da düzenlenen Miss Universe 2023 Yarışması’nın galibi oldu. (Fotoğraf: Benjamin Askinas)

71. Kainat Güzeli yarışmasının galibi Amerikalı yarışmacı oldu. R’Bonney Gabriel. 28 yaşındaki Amerikalı güzel, 14 Ocak 2023’te New Orleans, Louisiana’da Kainat Güzeli tacını giydi. Bu yılki yarışmanın nefes kesen son anlarında R’Bonney, 2022 Venezuela Güzeli ile el ele tutuştu. Amanda Dudamel. 2023 Kainat Güzeli yarışmasının ev sahibi, eski Kainat Güzeli Olivia Culpo ve Emmy Ödüllü yapımcı ve TV sunucusu, Jeannie Mai Jenkins, uzun bir aradan sonra kazananı açıkladı. Söylemeye gerek yok, New Orleans’taki kalabalık, kazananın ABD’den olduğunu açıkladığında çılgına döndü. R’Bonney hakkında bilinmesi gereken 5 şeyi öğrenmek için aşağıyı okuyun.

R'Bonney Gabriel
R’Bonney Gabriel, 2023 Kainat Güzeli Yarışması’nın galibi oldu. Çevre dostu giysiler yaratan bir moda tasarımcısı olarak çalışıyor. (Fotoğraf kaynağı: Benjamin Askinas)

1. R’Bonney Üniversiteden Sonra Ünlü Tasarımcı Nicole Miller İçin Gözaltına Alındı

R’Bonney, Kuzey Teksas Üniversitesi’nden mezun oldu ve üniversiteden sonra NYC’ye taşındı. Şans eseri, ünlü moda tasarımcısı Nicole Miller için stajyer olarak harika bir iş buldu.

2. R’Bonney Çevre Dostu Moda Tasarımları Yaratıyor

R’Bonney’nin biyografisi, “çevre dostu bir moda tasarımcısı, aile içi şiddet mağdurları için dikiş eğitmeni, kadınların başarı için araçları öğrenmesine yardımcı olan sanatçı, moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin savunucusu” olduğunu belirtiyor.

3. R’Bonney’nin Babası Cebinde 20 Dolarla Amerika’ya Taşındı

R’Bonney söyledi ABC Haberleri’ Ekim 2022’de Houston’daki üye, “Babam cebinde yaklaşık 20 dolarla bir üniversite bursuyla Filipinler’den Amerika’ya taşındı. Kendine yeni bir hayat kurmak istiyordu. Beaumont’tan bir taşralı kadın olan annemle Teksas’ta tanıştı. Çok gururlu bir Filipinli Teksaslıyım.”

4. R’Bonney, Miss Texas USA’yı Kazanan İlk Filipinli-Amerikalı Oldu

R’Bonney, Miss Texas USA’yı kazanan ilk Filipinli-Amerikalı oldu. Bir sırasında onur sorulduğunda Aralık 2021 röportajı, dedi, “Instagram’da ve sadece sosyal medyada Filipinli kızların ve kadınların bana çok heyecanlı olduklarını, çok mutlu olduklarını söyleyen mesajlar alıyorum. Gösteri veya başka bir şeyin peşinden gitmek için ilham aldıkları için sevinç gözyaşları döküyorlar” diye ekledi. “Sanki, ne olursa olsun, ne isterlerse peşinden gitmelerinin yolunu açıyormuşum gibi. Bu yüzden bu bir onur.”

5. R’Bonney, Kolej Sırasında Elyaflarda Küçük Kaldı

R’Bonney genç yaşta ne istediğini biliyordu ve onun peşinden gitti. Kainat Güzeli kazananı ilk olarak 15 yaşında dikiş dikmeye başladı. R’Bonney’e göre, dikiş sürecine aşık oldu ve kumaşlardan ve kumaşlardan bir şeyler yaratmaktan zevk aldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-miss-universe-2023-tktk-5006930/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir