TJ Holmes’un Eski Marilee Fiebig’in ABC’den Kovulduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


TJ Holmes'un Eski Marilee Fiebig'in ABC'den Kovulduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Marilee Fiebig 2 Şubat Perşembe günü New York’ta yürüyüşe çıkarken çok keyifli görünüyordu. Yeni fotoğraflarda avukatın tek başına yürüyüşe çıktığı görüldü. burada görebileceğiniz, aracılığıyla Sayfa Altı. Marilee, eski kocasından beri ilk kez dışarıda görülüyordu. TJ Holmes serbest bırakıldı Günaydın Amerika yardımcı sunucusuyla olan ilişkisinden sonra Amy Robach halka açıldı.

TJ Holmes'un Eski Marilee Fiebig'in ABC'den Kovulduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life
Marilee, TJ ABC’den çıktıktan sonra tek başına yürüyüşe çıktı. (MEGA)

Marilee siyah bir paltoya sarınmıştı ve tek başına yaptığı yürüyüşte siyah pantolon giyiyordu. Yürürken alyansı dikkat çekici bir şekilde kayıptı, geçmişi geride bırakmış gibi görünüyordu. Ayrıca yanında bir buket kırmızı gül de taşıyordu (işaret “Çiçekler” tarafından Miley Cyrus). Ayrıca yürüyüşe çıkarken yüzünde hafif bir gülümsemeyle iyi gidiyor gibi görünüyordu.

Avukatın eski kocası, yardımcı sunucusuyla olan ilişkisinin kamuoyuna açıklanmasının ardından ABC’den serbest bırakıldı. İkilinin aşkı ilk olarak Kasım ayında ortaya çıkarken, haber kuruluşu 27 Ocak’ta yaptığı açıklamada ikiliyi serbest bırakacağını duyurdu. ABC News’ten hareket ettikleri herkes, ”dedi şirket yaptığı açıklamada. “Yıllar boyunca yeteneklerini ve bağlılıklarını tanıyoruz ve katkıları için müteşekkiriz.”

TJ Holmes'un Eski Marilee Fiebig'in ABC'den Kovulduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life
TJ ve Amy, ilişkileri halka açıldıktan aylar sonra ABC’den serbest bırakıldı. (Jackie Brown / SplashNews.com)

TJ, Amy ile ilişkisinin ilk kez kamuoyuna duyurulmasından yaklaşık bir ay sonra, Aralık sonunda Marilee’den boşanma davası açtı. Ayrılığın ardından, Marilee’nin avukatı bir bildiri yayınlayarak, Marilee’nin asıl endişesinin çiftin kızı için en iyisinin ne olduğu olduğunu söyledi. Avukat yaptığı açıklamada, “Tatil sezonunda ve zorlu zamanların ışığında, Marilee’nin tek odak noktası 9 yaşındaki kızının genel çıkarlarına en iyi şekilde odaklanmaya devam etti” dedi. Günlük posta. “Bu amaçla, TJ’nin avukatı ve ben, boşanmalarını özel, hızlı ve olabildiğince dostane bir şekilde ilerletmek için birlikte çalışıyoruz. Buna rağmen, TJ’nin Marilee ve partinin kızına karşı sağduyu, saygı ve duyarlılık eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğramaya devam ediyoruz.”

Marilee ve TJ, 2010’dan 2022’deki ayrılmalarına kadar evli kaldılar. TJ, daha önce bir kez evlendi. Amy Ferson 2004’ten 2007’ye kadar ve iki kızı paylaşıyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/03/tj-holmes-ex-marilee-fiebig-1st-photos-fired-abc/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir