Titanik Hayranları Kate Winslet’in Saç Debacle’ını Asla Bırakmayacak


84 yıl geçti ve biz hala bu fotoğrafa kafa yormaya çalışıyoruz.

25. yıl dönümü şerefine titaniksevilen Rose’un yer aldığı yeni bir poster yayınlandı (Kate Winslet) ve Jack (Leonardo DiCaprio). Ancak hayranlar, iki yıldıza odaklanmak yerine Rose’un aynı anda yaptığı iki saç stiline takıldı.

Promosyon çiziminde görüldüğü gibi, Rose’un kafasının her iki yanında çok farklı iki saç modeli var. Bir tarafta karakter kıvırcık bir kabarıklığa sahipken, diğer tarafta Kate’in karakteri buklelerini bukleler olmadan giyiyor.

Fotoğrafta kullanılan her iki saç stiline sahip olma seçimi birçok kişiyi durdurdu titanik hayranları izlerinde. Bir kullanıcı, “Ben saçımı yaparken Lyft cankurtaran sandalının 2 dakika içinde varacağını söylediğinde” yazdı. Bu sırada bir başkası, “Bu çok garip” diye ekledi.

Ancak posterin ilgi gören tek yönü baş döndürücü saçlar değil. Bazı izleyiciler, posterde Rose’u tutan Jack’in de uzağa baktığını düşünüyor. Bir kullanıcı, “Aslan’ın parmakları tuhaf ve hiçbir şey tutmuyor” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361178/lessigreatertitaniclessigreater-fans-will-never-let-go-of-kate-winslet's-confusing-hairstyles-on-new-poster?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir