Tisha Campbell Bu LGBTQ+ Gösterilerine Kadar Ayrılmış Yaşamayı Umuyor


kuplajsız için özel bir projeydi. Tisha Campbell biri LGBTQ+ temsili olmak üzere birçok nedenden dolayı.

“Umarım kuplajsız öyle bir etkisi var ki Halk Olarak Queer veya Poz vardı,” aktris özel olarak E! News’e söyledi. Günlük Pop 4 Ağustos’ta “Bu özel gösteri için çok heyecanlıyım. Bu en muhteşem gösteri.”

29 Temmuz’da gösterime giren Netflix dizisi şu şekilde: Neil patrick harris Michael, yıllardır erkek arkadaşının onu terk etmesinden sonra yeni bir aşk yolculuğuna başlayan bir adam olarak. Michael’ın en yakın arkadaşı Suzanne olarak rol alan, Martin alum, dizinin yaygın olarak ilişkilendirilebilirliğinin diziye aşık olmasının bir başka nedeni olduğunu söyledi.

53 yaşındaki “Bu dizi, 17 yıllık erkek arkadaşından ayrılan bir adam hakkında olsa da, herkes ilişki kurabilir” dedi. “Sahip olduğu her arkadaş gibi benim de bir arkadaşım var.”

Dizi, Campbell için daha derin bir seviyeye ulaşıyor, çünkü yakın zamanda eski kocasından boşanmasını bitirdikten sonra kendi başına bir “ayrılma” yaşadı. Duane Martin içinde 2020.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340774/tisha-campbell-hopes-uncoupled-will-live-up-to-these-other-iconic-lgbtq-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir