Tıpkı Kolej Gibi, Sadece Eğlenceli Olan Yasal Olarak Sarışın Sırları


11. Davis, Warner olarak ilk büyük film rolü için hem korkmuş hem de heyecanlanmıştı. Ekim toplantısı sırasında “Ligimden çok uzaktaydım” diye hatırladı. “Kelimenin tam anlamıyla Utah, Salt Lake City’den şalgam kamyonunun hemen arkasındaydım. Utah’tan yeterince hızlı çıkamadım ve tökezleyerek bu filme girdim. Yasal sarışınCauffiel geçenlerde şöyle demişti: Çok yeşil ve başrol oyuncuları için biraz şey barındırıyor (“Sanırım herkese aşıktı,” dedi. New York Times), “Yolun her adımında pantolonuma sıçıyordum” diye itiraf etti.

İlk sahnesinde Witherspoon’dan ayrıldığını gördü. “Oturdum ve aniden Elle Woods oradaydı,” diye paylaştı, “ve Elle Woods çok büyük ve hayat doluydu ve tüm seçimlerimin yanlış olduğunu anladım.”

12. Yirmi yıl sonra, hala Warner’ın kolej sevgilisini akşam yemeğinin ortasında terk ettiği duygusuz bir şekilde saçmalıyor (“30 yaşıma kadar senatör olacaksam, ortalığı karıştırmayı bırakmam gerek”) Harvard hukuk öğrencisi Vivian Kensington, “Jackie”sine evlenme teklif etmeden önce (Selma Blair).

Rol almaya devam etse de hasarlar, Vampir Günlükleri, Orijinalleri ve şimdi Miraslar“Yıllarca insanlar ‘Sen o… Yasal sarışın!'” sanal buluşma sırasında paylaştı ve Witherspoon’u savunmaya çağırdı. “İnsanlara Matthew Davis’in en iyi insan olduğunu söylemek için buradayım!” diye ısrar etti. “Sadece bir karakteri oynuyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1287766/we-ve-uncovered-every-secret-about-legally-blonde-what-like-it-s-hard?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir