Tinx, Yıllar Önce Sahip Olmayı İstediği Öz Saygı Rehberliğini Paylaşıyor


Tinx ile bu fiyatlara seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Yeni favori kitabınız geldi. tinx diyor Değişim: Bakış Açınızı Değiştirin, Kendinizi Değil “19, 24, 28 yaşımdayken gerçekten ihtiyacım olan kitap ve muhtemelen bugün hala bazen okumam gerekiyor. Özsaygı için bir rehber kitap ve herkesin nasıl flört etmesi ve bolluk içinde yaşaması gerektiği hakkında. “

My Essentials dizisi için “Konu flört olduğunda herkesin değerini bilmesi çok önemli, ama özellikle genç kadınlar,” dedi. Tinx’in misyonu, başkalarını “doğrulama peşinde koşmayı” bırakmaya ve değerlerini tanımaya teşvik etmektir.

Tinx, “Kitabım, değerinizi bilmenize yardımcı olacak, böylece yetinmeyeceksiniz ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz ve flört etmek daha az stresli olacak.” Okuma Vardiya Tinx’in kendisinden tavsiye almaktan sonraki en iyi şey. Bakış açınızı değiştirmek istiyorsanız, bu kitap bu hedefe doğru büyük bir adımdır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375173/tinx-shares-the-self-esteem-guidance-she-wishes-she-had-years-ago?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir