Tino Franco kimdir? ‘Bekarlığa Veda Yıldızı’ Hakkında Gerçekler – Hollywood Hayatı


franco


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

için oldukça yolculuk oldu Rachel Recchia ve Tino Franco 19. sezonda bekarlığa veda. Rachel sadece Tino’ya ilk izlenimi vermekle kalmadı, aynı zamanda tüm sezon boyunca onun için sürekli bir göze çarpan oldu. Rachel, babasının ilişkilerine şüpheyle baktığı Tino ile zorlu bir memleket randevusu olmasına rağmen, ona fantezi süit randevularında ona aşık olduğunu söyledi.

Tino duygulara karşılık verdi ve ilişkileri o zamandan beri yüksek. Rachel yine de bir teklif istediğinde kararlıydı ve 20 Eylül finalinde teklif alıp almayacağını bekleyip görmemiz gerekecek. Aşağıdaki beş gerçekle Tino hakkında daha fazla bilgi edinin:

1. Tino Franco Ne Yapar?

Tino Franco, California’da genel müteahhit olarak çalışıyor. İşine saygı göstermek için bekarlığa veda, şova girişini forklift kullanırken yaptı. Rachel, Tino’nun cesur girişinden hemen etkilendi ve o gecenin ilerleyen saatlerinde kokteyl partisinde onunla bağlantı kurdu. Tino, 2016’dan beri AECOM’da su mühendisi olarak başladı ve bir Müfettiş ve şimdi de Proje Müdür Yardımcısı olarak çalışıyor.

2. Tino’nun Hobileri Nelerdir?

Tino, en sevdiği hobilerinden bazıları sörf yapmak, bisiklete binmek ve kamp yapmak olduğu için aktif olmayı ve açık havada olmayı seviyor. kendisinde bile söyledi bekarlığa veda bio, hayallerinden birinin bir gün Bali’de sörf yapmak olduğunu söyledi.

tino franco rachel recchia
Tino ve Rachel, ‘The Bachelorette’ programında öpüşürler. (ABC)

3. Tino Gönüllü Çalışmaya Tutkuludur

ABC biyografisine göre Tino, topluluğuna “geri vermeyi” seviyor ve “dünyayı onunla birlikte daha iyi bir yer haline getirecek birini bulmak istiyor”. Instagram gönderilerinin çoğu, kanserli çocuklar ve aileleri için eğlenceli bir alan sağlayan Good Times için Camp Ronald McDonald ile yaptığı çalışmalarla ilgili.

4. Tino Okula Nerede Gitti?

Tino, Loyola Marymount Üniversitesi’nden 2016 yılında İnşaat Mühendisliği Lisans Derecesi ile mezun oldu. LinkedIn’e göre, Sınır Tanımayan Mühendisler ve Tau Beta Pi Crimson Circle Organizasyonu üyesi olarak.

5. Tino İçin Aile Önemlidir

Tino ailesiyle son derece yakın ve bir gün dört çocuğunu istediğini söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-tino-franco-the-bachelorette-4806111/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir