Tinder Dolandırıcısı Simon Leviev, IG Live’da Bazı Büyük İddialarda Bulunuyor


Tinder Dolandırıcı geri döndü ve hikayenin kendi tarafını paylaşıyor.

Simon LevievNetflix belgeselinin konusu Tinder Dolandırıcıfilme, yaşam tarzına, kendisine yöneltilen suçlamalara ve gelecek planlarına dair her türlü soruyu yanıtlamak için 28 Mart’ta Instagram’da canlı yayına başladı.

Ancak soru şu: Ona inanıyor muyuz?

31 yaşındaki Leviev, flört uygulaması Tinder’ı kullanarak dünyanın dört bir yanındaki kadınlardan 10 milyon dolardan fazla parayı zorlamakla suçlanan, dünyayı dolaşan dolandırıcı. Uygulamada şüphelenmeyen kadınlarla eşleşir, onlarla ilişki kurar ya da arkadaş olur ve sonra onlardan para alırdı. Hem duygusal hem de finansal olarak manipüle ettiği kurbanların birçoğu belgeselde yer aldı.

Leviev, sahte pasaport kullanmaya çalıştıktan sonra 2019 yılında Yunanistan’da tutuklandı. Dört dolandırıcılık suçundan hüküm giydikten sonra memleketi İsrail’e iade edildi ve 15 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sadece beş ay yattıktan sonra Mayıs 2020’de serbest bırakıldı.

Tinder Dolandırıcı Şubat 2022’de Netflix’te yayınlandı ve Leviev’in hikayesini ve yaşamdan daha büyük kişiliğini ana akıma taşıdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324989/tinder-swindler-s-simon-leviev-makes-some-big-claims-on-instagram-live?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın