Tina Turner 83 Yaşında Öldü: Ciara, Angela Bassett ve Daha Fazla Yıldız Tepki Verdi


Viyola Davis: “İkonik. Güzel. Harika. Kurtulan. Mükemmelliğin ve cinselliğin dizginsiz sahipliğinin ilk sembolümüz!! Sen benim çocukluğumdun. Ah adamım!!! Tanrı’nın bugün bir meleği oluyor!!! Rahat uyu Kraliçe Tina Turner. mirasının tadını çıkar!!!”

Nuh Reid: “Bize çok şey veren büyük Tina Turner’a RIP.”

Dan Levy: “Nihai ilham kaynağı. En İyisi. #RIPTinaTurner.”

Mick Jagger: “Harika arkadaşım Tina Turner’ın vefatına çok üzüldüm. Gerçekten çok yetenekli bir sanatçı ve şarkıcıydı. İlham verici, sıcak, eğlenceli ve cömertti. Gençken bana çok yardımcı oldu ve asla yapmayacağım. unut Onu.”

Diana Ross: “Şok oldum. Üzüldüm. Tina Turner’ın ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Maria Shriver: “Tina Turner ikonik, yetenekli ve şiddetliydi. Ne yolculuk. Ne büyük inişler ve çıkışlarla dolu bir hayat. Kötü bir evlilikten ayrıldı. Aşkı yeniden buldu. Milyonlarca satarak bu dünyada yolunu buldu. Anne oldu, çok büyük üzüntüler yaşadı, hala da devam ediyor. O kadar trajedi yaşarken bile o kadar çok kişiye neşe getirdi ki, ona her zaman hayran kaldım. Onunla ilk gençken tanıştım ve onu takip ettim. ilham verici hayatı boyunca. Tina’yı onurlandıralım ve müziğini yüksek sesle çalmaya ve dans etmeye devam edelim!

Martha Stewart: “Tina Turner’ı çok sevdik. Tanrıça, Oyuncu, Mucize Kadın! Onu çok özleyeceğiz!!!!!!!!”

rita wilson: “@tinaturner bu kadın her şeyi yüceltti. Yetenek. Neşe. Zarafet. Klas. Her yönüyle ne efsane. Müziği yaşıyor. Dersleri yaşıyor. Örneği yaşıyor. Dualarımız eşine ve ailesine. Allah razı olsun, Tina. Hafızası ebedi olsun.”

Alicia Keys: “Ne kadın, ne hayat, ne savaşçı!!! Sizinle tanıştığım gün Tina Hanım, büyüklüğünüzün huzurunda durduğuma inanamadım!! (Ablam @oprah sayesinde!! ) Etrafınıza akıttığınız tüm sevgi için sizi kutlamalı ve teşekkür etmeliyim. Söylediğiniz şarkılar bize dışarı çıkıp tam kendimiz olmamız için cesaret verdi. Bir kadın ve bir sanatçı olarak amansız bir güçsünüz! Hepsi Bunların hepsi sadece benim için değil, dünyadaki tüm insanların savunmasızlığımız aracılığıyla kendimizi ve korkusuzluğumuzu bulan ışık fenerleri oldu!Teşekkürler, teşekkürler, kalbimizin derinliklerinden teşekkürler güzel abla! peki! Seni sonsuza dek seviyoruz ve tapıyoruz!”

macera aşkı: “Survivor. Kral ve Kraliçe. O her şeydi. Dostum… Bu onun 3 hanesinde yaşayacağını az önce bildiğim figürlerden biri. Tina Turner’a veda etmeye hazır değildim. Ama yıl 2023…… ve işte burada biz. Ne HARİKA bir hayat. Seni sonsuza kadar seviyorum Tina Turner. Huzur İçinde Uyu Melody.”

Tina’nın mirası hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki resimlerde onun hayatına göz atın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375407/tina-turner-dead-at-83:-ciara-angela-bassett-and-more-stars-react-to-the-music-icon-s-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir