Timothée Chalamet ve Adam Sandler Basketbolun BFF’leri


Bu şaşırtıcı arkadaşlık bir smaç gibidir.

Timothée Chalamet27, Adam Sandler56 ve 20 Temmuz’da New York’ta bir açık hava kortunda bir grup erkekle pick-up basketbol oynarken fotoğraflandı.

iken Wonka aktör ve komedyenin sahada karşılaşması beklenmedik görünebilir, aslında ikilinin geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Aslında, Chalamet’in ilk beyaz perde çıkışı olan 2014’te birlikte rol aldılar. Erkekler kadınlar, & Teknoloji takıntılı bir dünyayla mücadele eden bir grup ebeveyn ve gence odaklanan çocuklar.

O zamandan beri birbirlerine olan hayranlıklarından bahsettiler. Kumdan tepe Sandler’ı filmdeki performansından ötürü öven aktör Benny Safdie Ve Josh Safdie‘S Kesilmemiş Taşlarfilme haraç ödeyecek kadar ileri gidiyor Çeşitlilik.

2019 övgüsünde filmi kardeşlerin filmine “şimdiye kadarki en içten, en içten, en eksiksiz New York vizyonu” olarak adlandırmanın yanı sıra, “Adam Sandler gerçekten muhteşem bir performans sergiliyor” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380919/timothee-chalamet-and-adam-sandler-prove-they're-bffs-while-playing-basketball-in-nyc?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir