Tim McGraw Kızı Gracie PCOS için Ozempic Aldıktan Sonra Güncellemeyi Paylaşıyor


Gracie McGraw sağlık yolculuğuna bir bakış paylaşıyor.

Tim McGraw Ve İnanç Tepesi kızı, Ozempic ile olan deneyimi ve bunun polikistik over sendromunu (PKOS) nasıl etkilediğini anlattı.

Bir yorumcunun, onun üzerinde tip 2 diyabet ilacı kullandığı iddiasını dile getirmesinin ardından instagramSöz konusu fotoğrafta Gracie son kilo kaybını gösteriyordu. 26 yaşındaki, “Geçen yıl Ozempic kullandım, evet. Şu anda PKOS’um ve egzersizim için düşük dozda Mounjaro kullanıyorum. Bu konuda açık olduğum için suçlamaya gerek yok.”

Geçen yıl Gracie, kilosuyla yıllarca mücadele ettikten sonra gelen PKOS teşhisini ilk kez paylaştı.

Mart 2022’de “Doğru teşhisi koymak için PCOS’un 5 özelliğinden 2’sine ihtiyacınız olacak ve bende 4 tane vardı” diye yazmıştı. “Endokrinologumla randevum sırasında bunun kilo sorunlarımda bir faktör olabileceğini fark ettim. bu yüzden vücudumu daha normal bir şekilde düzenlemek için bir ilaç denemeye ve yaşlandıkça vücudumu ve kendimi sağlıklı tutmaya devam edecek araçlar yaratmaya karar verdik.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376427/tim-mcgraw-and-faith-hill's-daughter-gracie-shares-update-after-taking-ozempic-for-pcos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir