Tim McGraw Arizona’daki Konserinde Sahneden Düştü: Video – Hollywood Life


Tim McGraw


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Cindy Barrymore/Shutterstock

Ah! Tim McGraw55 yaşındaki , 17 Eylül Cumartesi günü verdiği konserde sahneden düştü ve kalabalığın arasına düştü. “Humble and Kind” şarkıcısı Arizona’daki Boots In The Park konser serisinde sahne alırken sahnenin kenarına yakın diz çöktü ve solo icra eden gitaristi ile yüz yüze geldi. Ama Tim ayağa kalkmaya çalışırken dengesini kaybetti ve sahnenin podyumundan ön sıradaki kalabalığın arasına düştü.

@ic2283

Tim McGraw Tempe Arizona’daki Boots In The Park’ta sahneden düştü #bootsinthepark2022 #Tim McGraw #sonbahar #ülke #bootsinthepark

♬ orijinal ses – Isaac C

Şans eseri, Tim’in güvenlik ekibi tam orada duruyordu ve ülkenin süperstarının düşüşünü kırmaya yardım etti. Tim, yüzünde bir gülümsemeyle ayağa kalkmadan ve düştüğü yerin yakınında duran hayranlarla kısaca etkileşime girmeden önce darmadağınıktı. bu 1883 star sahneye geri döndü ve kalabalık onun etkileyici iyileşmesi için tezahürat yaparken performansına devam etti.

Tim’in temsilcisi onayladı ET sonbaharda yaralanmadığını söyledi. Olay, birkaç farklı açıdan videoya çekildi ve TikTok da dahil olmak üzere sosyal medyada orman yangını gibi yayıldı. Hayranlar Tim’in düşüşüyle ​​eğlenirken, onun iyiliği konusunda daha çok endişelendiler ve onun iyi olduğunu duyunca mutlu oldular.

Tim McGraw
Tim McGraw (Fotoğraf: Cindy Barrymore/Shutterstock)

Tim bu ay bir konserde kötü düşen ilk sanatçı değil. Malone’dan sonra27, bir delikten düştü Tim’in olayının aynı gününde St. Louis’deki gösterisinde sahnede. Sağlık görevlilerinin Post’a yardıma koşmasının ardından sahneye dönen rapçi, şaka yollu bir şekilde kalabalıktan özür diledi ve konserine devam etti. “Circles” şarkıcısı, ertesi gün hastaneden ayrıldıktan sonra olayı bir videoda ele aldı.

“Her şey güzel. Bana biraz ağrı kesici ve her şeyi verdiler, böylece turda bir ** tekmelemeye devam edebiliriz” dedi. “St. Louis’deki herkesten özür dilemek ve gösteriye geldiğiniz için çok teşekkür etmek istiyorum. Ve bir daha bu yoldan geldiğimde, kaçırdığımız birkaç şarkıyı telafi edebilmek için senin için iki saatlik bir gösteri yapacağız. Desteğiniz için teşekkürler çocuklar ve sevginiz için teşekkür ederim. Ve tek başıma kafayı yememe rağmen etrafta takıldığın için teşekkürler,” diye ekledi Post.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/tim-mcgraw-falls-concert-arizona-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir