TikTok’tan Jaden Hossler Akıl Sağlığı İçin Tedavi Arıyor


TikTok’lar Jaden Hossler hayranlarıyla bir güncelleme paylaşıyor.

Sosyal medya yıldızı olarak da bilinen jxdngeçtiğimiz günlerde akıl sağlığı için tedavi görmek üzere kanallarından biraz zaman ayırdığını belirtti.

Gönderilen bir mesajda instagram 4 Haziran’da Hossler, milyonlarca takipçisine yaşadıkları hakkında “hepinize karşı açık ve savunmasız olmak” istediğini söyledi.

“Dürüst olmak gerekirse, bunun hakkında gerçekten çevrimiçi konuşmak istemedim, ancak bunun egoma tutunduğumu fark ettim” diye yazdı. “Herkes öne çıkan olayları hakkında konuşmak istiyor (ben dahil), ancak gerçek hayat çok daha alçakgönüllü.”

Geçmişte akıl sağlığı yolculuğundan bahseden 22 yaşındaki oyuncu, bunun kendisi için kolay bir dönem olmadığını kabul etti.

“Geçen yıl hayatımın açık ara en zor dönemi oldu,” diye devam etti. “Gelen zirveleri de inkar etmiyorum, ama sayısız ve dayanılmaz düşüşler oldu ve sonunda hepsi bana yetişiyor. Zayıf bir dünyada güçlü kalma, dikkatli olma konusunda seninle çok fazla konuşma yaptım. ve akıl sağlığınızı ön planda tutun. Kendi tavsiyeme kulak vermenin ve tam olarak bunu yapmanın zamanı geldi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376441/tiktok-s-jaden-hossler-seeking-treatment-for-mental-health-after-%22excruciating-lows%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir