TikTokers Sarah Carolyn ve Cindy Moyer Nişanlandı


Şimdi bu harika bir haber!

TikToker Sarah Carolyn nişanlıdır Cindy MoyerKanada’nın Banff Ulusal Parkı’ndaki Rocky Dağları’na bakan romantik bir uçurumun zirvesinde evlenme teklifini takiben, sosyal medya platformundaki videolarında sıkça rol alan . Ve gerçek TikTok tarzında, Sarah aşkı dizinin üzerine çöküp soruyu sorduktan sonra bir hamleyi bozmaktan kendini alamadı.

“Sana tüm dansımı göstermek zorundaydım” bir videoya altyazı ekledi 20 Haziran’da paylaşılan, içerik oluşturucunun yukarı ve aşağı zıplamadan önce yeni nişanlısını öptüğünü gösteren. Daha sonra sol elini kaldırmak için döndü ve heyecanla “Nişanlıyım!” diye bağırdı.

Cindy mutlu haberi sosyal medyadan da paylaştı. Instagram’da yazmak teklifin fotoğraflarının yanında, “Sonuna kadar benimle sallandığını söyledi.”

Ayrıca fizyoterapist bir selfie yayınladı Sarah’nın parmağındaki nişan yüzüğüne yakından bakın. Cindy, “Bir fantezide yaşamak” başlığına yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335299/tiktokers-sarah-carolyn-and-cindy-moyer-are-engaged-see-the-ring?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel