TikToker, Uber Sürücüsünün Hırsızlıktan Sonra Hasta Kızı İçin 200 bin Dolar Artırdı


Bir TikToker ve bir Uber sürücüsü arasındaki bu şans karşılaşması olması gerekiyordu.

Geçen ay, etkileyici becca moore Geçen ay bir videoda takipçilerine, Coachella’ya giderken telefonu ve kredi kartlarının çalındığını söyledi. Uber’ine bindiğinde şoförünü beklemediğini söyledi. Raul Torres, onun kahramanı olmak. Becca, kanser hastası bir baba ve kızı da dahil olmak üzere ailesinin mücadeleleri hakkında daha fazla şey öğrendikten sonra, platformunu onun kendisine yardım ettiği gibi ona yardım etmek için kullanması gerektiğini fark etti.

GoFundMe’yi başlattı ve hedefi 1.000 dolar olarak belirledi. Bir saat içinde hedefe ulaşıldı, bu yüzden hedefi artırmaya devam etti. Şimdi, Torres ailesi için 230.000 dolardan fazla para topladı.

Ve her şey bununla başladı 29 Nisan’da yayınlanan bir TikTok hikayesini paylaştı ve bağış çağrısında bulundu.

Neredeyse 6 milyon kez izlenen videoda “Böylece Coachella’da soyuldum ve Uber şoförüm beni kurtardı” dedi. “Arabasına bindikten sonra her şey yolundaymış gibi davrandım ama o benimle kalmakta ısrar etti çünkü yardıma ihtiyacım olduğuna dair bir içgüdüsü vardı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330821/tiktoker-raises-230-000-for-uber-driver-s-sick-daughter-after-being-robbed-at-coachella?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın