TikToker Taylor Frankie Paul ve BF, Tutuklanmasının Ardından Yeni Videoda Birleşiyor


TikToker Taylor Frankie Paul Ve Dakota Mortensen ikisi arasındaki bir çatışmadan kaynaklanan aile içi şiddetle suçlanmasından bir ay sonra birleşik bir cephe kuruyor.

18 Mart’ta, etkileyici ve erkek arkadaşı, ikisi de paylaşımda bulundu. TikTok videolar birlikte vakit geçirmeleri. Paylaşımları arasında çiftin yatakta montajları, dişlerini fırçalamaları, spor salonuna gitmeleri ve bir Trader Joe’s süpermarkette alışveriş yapmaları yer alıyor. İkili ayrıca birbirlerini yanaktan öpüyor.

Bu, polisin hem onun hem de kızının yaralanmasına yol açtığını söylediği 17 Şubat’ta bir çatışmaya girdiklerinden beri çifti birlikte gösteren ilk videolar oldu. Indy Paul5, eski evliliğinden olan iki çocuğunun en büyüğü Tate Paul.

28 yaşındaki Taylor tutuklandı ve daha sonra bir kez ağırlaştırılmış saldırı, iki kez yaralanmaya neden olan bir çocuğun yanında ağır aile içi şiddet, bir kez kabahatli çocuk istismarı ve bir kez kabahatli suç teşkil eden yaramazlıkla suçlandı. Frankie’nin avukatı kısa süre önce TikToker adına suçsuz olduğunu iddia etti. Dava beklemede kalır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368558/tiktoker-taylor-frankie-paul-and-boyfriend-unite-in-new-video-a-month-after-her-domestic-violence-arrest?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir