TikToker Taylor Frankie Paul, Aile İçi Şiddet Suçlamalarından Tutuklandı


Mayıs 2022’de Taylor, bir TikTok canlı yayını sırasında kendisinin ve Tate’in Mormon MomTok topluluğunun diğer üyeleriyle birlikte “yumuşak sallanan” bir gruba katıldıklarını açıkladığında tartışmalara yol açtı. Tate ile değiştirilen cinsel partnerlerle “sonuna kadar gitmemeyi” kabul ettikleri bir anlaşmadan “çıktığında” “berbat ettiğini” itiraf etti.

Beş yılı aşkın süredir kocası hakkında “Tate ve ben boşanıyoruz” dedi. “Ateşle oynadık ve yandık”

Sonraki Kasım ayında Taylor, TikTok’ta Dakota ile ilk bebeğine hamile kaldıktan sonra hayatı tehdit eden bir durum olan dış gebeliği sonlandırmak zorunda kaldığını paylaştı.

Aralık ayında, etkileyici, zor 2022’sini düşündü. Taylor, “Hayatımın S — TTIEST yılına şerefe,” diye yazdı. instagram. “Kaba evlilikten, sallanmaya, boşanmaya, bazı ailelerin, en iyi arkadaşların, arkadaşların, benim ve çocuklarımın büyük kaybına, yarı zamanlı olarak başka bir ilişki içinde olmaya çalışırken kendimi mutlu edememeye, dış gebeliğe, derin depresyon bu arada milyonlarca insan hepsini izledi ve güzel fikirlerini verdi.”

“Bizden size mutlu Noeller… 23 benim numaram, bu yüzden gelecek yılın benim yılım olduğunu düşünüyorum. Ancak köyüm hiç değişmedi ve yanımda kaldılar, bunun için çok şanslıyım. onlara.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366017/tiktoker-taylor-frankie-paul-arrested-on-domestic-violence-charges?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir