TikToker Mikayla Nogueira, Şöhret ve Akıl Sağlığını Nasıl Dengelediğini Anlatıyor


“Yorumlar beni tüketecek ve sadece kaydıracağım, kaydıracağım ve kaydıracağım,” diye itiraf etti. Hayranlarla aktif olarak bir bağ geliştirmeyi gerektiren bir işte onları tamamen görmezden gelmek gerçekten bir seçenek olmasa da, birçok soruyu ve yorumu incelemek ve yanıtlamak için kendine sadece bir saat veriyor. Sonra sözünü kesmek için elinden geleni yapıyor: “Beş saat sonra yorumlara bakıp yeni gelenleri okumamalısın.”

Elbette risk, bir övgü denizinde o nefret dolu zingere rastlamak. Mikayla, “999 gerçekten tatlı, güzel yorum görebilirsiniz” dedi. “Ve sonra bu Bir yorumsadece seni fırlatabilir.”

Çünkü bu günlerde aşkı hissetmek, sonsuza dek gibi gelen bir zamanda ilk kez bedenini kucaklamak ve bunu ilan etmekle ilgili. 3 Ocak gönderisi “Aslında vücudumu seviyorum.” Gözde denim perakendecileri American Eagle ve Abercrombie & Fitch’in kurnazca pazarlamasına atıfta bulunuyor (“Kot pantolonları, bunların büyük beden olduğunu söylemek yerine, onlara kıvrımlı diyorlar,” diye açıkladı “ve ben onları giydiğimde, ‘Ooh, kıvrımlıyım’) gibiyim), ayrıca forma uygun kıyafetleri benimseme ve “vücudumu seven biriyle” olma kararının yanı sıra.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362120/mikayla-nogueira-shares-the-struggles-that-led-to-her-tiktok-break-and-the-passion-that-brought-her-back?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir