TikToker Madeleine White Viral Kıyafetlerini Tek Bir Görünümde Birleştiriyor


Madeleine Beyaz yılı moda zirvesinde kapatıyor.

TikToker kısa bir süre önce, en viral videolarının parçalarını tek bir açıklama kıyafetinde birleştirerek geçen yılki en dikkat çekici görünümünü yansıttı.

“Yani Spotify’ın yıl sonunda nasıl kapandığını biliyor musun?” Madeleine, 12 Aralık videosunda söyledi. “Yıl boyunca yaptığın en iyi işlerin öne çıkan bir makarası mı? Bunu giysilerle yapsak ne olur diye düşündüm.”

Devam etti, “Bu yılki en viral kıyafetlerimi birlikte giyelim.”

Madeleine, 12 Aralık’tan kalma bir çift çizme taytıyla işleri başlattı. video, onları denediğinde şimdiden “pişmanlık gibi hissettirdiğini” itiraf ediyor. Yine de, ışıltılı boncuklu bir üst ve kesik bir yıldız eteği gibi önceki TikTok’larında sergilenen daha fazla öğe ekleyerek çabasına devam etti.

“Keşke her bir viral ürünü yapabilseydim” diye paylaştı. “İster inanın ister inanmayın, aslında para konusunda o kadar pervasız değilim, iade politikasını anlıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358142/model-madeleine-white-combines-her-most-viral-outfits-into-one-look-for-must-see-tiktok?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir