TikToker Josh Richards, Cooper Noriega’nın Ölümüne Tepkisini Paylaştı


Cooper Noriega unutulmayacak.

TikToker 19 yaşında öldükten iki hafta sonra arkadaşı Josh Richards kaybı hakkında neler hissettiğini paylaştı.

“Açıkçası, başa çıkılması imkansız şeylerden biri, bir arkadaşını kaybetmek gibi” dedi. BFF’ler dijital ses dosyası 22 Haziran’da. “Bunun 20 yaşında başınıza gelmesini gerçekten beklemiyorsunuz.”

Aynı zamanda 25 milyon takipçisi olan TikTok’ta bir influencer olan Josh, kederlerinin ortasında Cooper’ın ailesine destek göstermeye devam etti ve Cooper’ın hafızasını anlamlı projelerle canlı tutmaya adanmış bir organizasyon olan Coop’s Advice’ı kurdukları için onları övdü.

Ailenin temeli atmasından gerçekten çok mutluyum” dedi. “Cooper’ın bunu her zaman gerçekten istediğini biliyorum, bu yüzden evet, Coop için yaşamaya devam et.”

Cooper’ın ailesine göre, vakıf “mirasını sonsuza dek onurlandıracak.”

“Kalbimizin derinliklerinden, ezici desteğiniz ve Cooper’a olan sevginiz için herkese teşekkür ediyoruz.” Instagram geçen hafta. “Cooper’ın dünyanın dört bir yanından birçok insan üzerinde sahip olduğu ve yaratmaya devam ettiği etkiyi görmek inanılmazdı. Hayatımızın geri kalanını Cooper’ın hayal ettiği her şeyi tamamlayarak geçirmeye devam edeceğiz. Onun mirasını sonsuza dek onurlandıracağız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335486/tiktoker-josh-richards-shares-his-reaction-to-cooper-noriega-s-impossible-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel