TikToker Emira D’Spain Neden Cinsiyetini Onaylamak İçin Acele Etmedi?


Çocukken, Victoria’s Secret modellerinin her sonbaharda ünlü pembe podyumda kasılarak yürümesini izlerken, “Aman Tanrım, bir gün keşke orada olabilseydim” dediğimi hatırlıyorum. “Kesinlikle her zaman dilediğim bir şeydi. Ve anladım.”

Bu özel onur, geçen yıl iç çamaşırı markasıyla bağlantı kurduğunda ve Sevgililer Günü kampanyası için soyunduğunda geldi.

Her zaman kapsayıcılığıyla tanınmayan bir şirketle eşleşme konusunda endişeleri olup olmadığı sorulduğunda, “Tarih yaratabileceğim ve tüm markaların gelişmesine yardımcı olabileceğim için çok daha heyecanlıydım” yanıtını verdi.

Çünkü Emira masaya sadece nemli bir cilt ve uyluk sevgisinden daha fazlasını getiriyor.

“Pazarlamada çalışırken, çok yoğun bir şekilde odaklandığım bir şey, LGBTQ içerik oluşturucularını, renkli yaratıcıları markalara getirmeye yardımcı olmaktı,” diye açıkladı, “ve zamanın yüzde 99,9’u buna açıktı. Çünkü onlar ‘ Bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorum ama onlara fırsat verildiğinde ‘Ah, tabii bunun üzerinde çalışacağız’ diyorlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368982/why-model-emira-d-spain-decided-to-document-her-gender-confirming-surgery?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir