TikToker Abbie Herbert, Erkek Bebekle Kocası Josh Herbert’i Karşılıyor


Bakış açısı: ne zaman Abbie Herbert‘ nin ailesi biraz daha büyür.

bu TikTok yıldız ve kocası Josh Herbert13 Mart’ta bir erkek bebek dünyaya getirdi. Youtube videosuaynı zamanda ebeveynleri olan çift 21 aylık kızı Haşhaş– yeni doğan bebeklerinin düşük oksijen seviyeleri nedeniyle yenidoğan yoğun bakım ünitesine alındığını, ancak “şu anda harika durumda ve izleniyor” paylaştı.

İkili, “Abbie harika gidiyor ve erkek bebeği kucağına almak için sabırsızlanıyor” diye yazdı. “Josh, ona Abbie’nin sütünden biraz yedirmeyi başardı ve onu içti.”

Sekiz dakikalık klip, Abbie’nin sezaryen için hastaneye gidişini ve oğluyla ilk tanıştığı anı da belgeledi. Influencer ve Josh, Abbie’nin hamileliği boyunca ondan “Bebek J” olarak bahsetmelerine rağmen yeni çocuklarının adını açıklamadılar.

Abbie, “Adı Jason değil,” diye açıkladı. 4 Ocak videosubelirledikleri lakabın “çok benzersiz bir isim” olduğunu da sözlerine ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367925/tiktoker-abbie-herbert-gives-birth-welcomes-baby-boy-with-husband-josh-herbert?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir