TikTok Yıldızı Tanya Pardazi Paraşütle Atlama Kazasından Sonra 21 Yaşında Öldü


Kendi çevrimiçi Beyan, polis departmanı “Innisfil Kasabasında ölümcül bir paraşütle atlama olayının ardından soruşturma yürüttüklerini” söyledi. Yetkililer, “Bir kadın yerel bir paraşütle atlama kulübünün dışında çalışan bir uçaktan atladıktan sonra ciddi şekilde yaralandı. Yerel bir hastaneye nakledildi ve orada öldüğü açıklandı.”

E! Haberler polis departmanına ve Skydive Toronto’ya ulaştı, her ikisi de ifadelerinde isimlerine yer vermedi.

Özgöli, CTV News Toronto’ya, Pardazi’nin “yeni ve maceralı olan her şeye ilgi duyduğunu. Hayat onun için çok sıkıcıydı ve her zaman maceralı bir şeyler yapmaya çalışıyordu” dedi. Arkadaşının “gerçekten her saniyeyi dolu dolu yaşadığını. Bu bizim için en büyük şok. Anlaması çok zor. Birkaç gün oldu ama hala inanamadık” dedi.

Kimia SepanlouPardazi’nin bir başka arkadaşı, geç yıldıza haraç ödedi Instagram. “Kelimeler için bir kaybım var (ironik çünkü sen her zaman düşündüklerimi kelimelere dökmede iyiydin) ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” diye yazdı. “Kızgınım. Beni rastgele arayacak ve çılgın tesadüflerimden bahsedecek kimse bırakmadığın için sana kızgınım, ama aynı zamanda senin gibi zeki ve iyi kalpli birini bizden ayırdığın için dünyaya kızgınım.”

Devam etti, “Kalbim kırık, çünkü her zaman konuştuğumuz gibi Bali gezimize asla birlikte gidemedik, ama aynı zamanda ürkütücü bir rahatlıkla, ölümden sonraki hayatın neye benzediğine dair sonunda cevabınızı aldığınızı bilerek. milyonda bir ve milyonda bir gibi gitti. Birçok kişi tarafından sevildin. Birçok kişi tarafından özleneceksin. Beni diğer tarafta bekle.”

Pardazi ayrıca hayranları ve Toronto Üniversitesi Scarborough amigo takımı tarafından çevrimiçi olarak yas tutuldu.

“Her zaman ekibimizin bir parçası ve kalbimizde” bir gönderiyi okuyun Instagram sayfa. “Tanya Pardazi milyonda birdi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344843/tiktok-star-tanya-pardazi-dead-at-21-after-skydiving-accident?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir