TikTok Ünlü Zombi Maskesi, 1 Üründe 8 Cilt Bakımı Uygulamasıdır


hakkında pek emin değilim alışveriş henüz? Bu incelemeler sizi bu yüz maskesini cilt bakımı rutininizin düzenli bir parçası olarak kullanmaya ikna edecektir.

SKIN1004 Zombi Paketi İncelemeleri

Bir müşteri fışkırdı, “Aman Tanrım! Neredeyse bir mucizeye olabildiğince yakın. Güzellik endüstrisinde pek çok şey yapacaklarını söylediklerini yapmaz ama bu yapar. Cildinizi sıkılaştırır ve daha pürüzsüz görünmesini sağlar. En azından benim için yaptı 200 dolarlık bir Hydrafacial’a kıyasla yüzüm bununla daha genç görünüyordu. Yeni hızlı cildim daha pürüzsüz ve gözenek küçültücü.”

Bir başkası, “Bu, yüz maskelerinin kutsal kâsesidir! Çok sayıda cilt sorunum var; genişlemiş gözenekler, çizgiler, sivilce izleri, siyah noktalar ve yetişkin sivilceleri. Şanslıyım. Yüzlerce yüz maskesi kullandım ve bu onları yener.” hepsi.Gözeneklerimi küçültüyor-EVET KÜÇÜLTÜYOR.Kullanmadan önce ağzım ve alnımdaki çizgiler gitti.GİTTİ!Aynı şeyi söyleyen ama şüpheci olan incelemeler okudum.İyi ki denedim.”

Birisi, “Herkesin Zombi Maskeleri alması gerekiyor! Bunu tekrar tekrar alacağım! Çok yağlı ve akneye eğilimli bir cildim var. HER ŞEYİ denedim ve hiçbir şey cildime yardımcı olmadı. Bu, cildimi anında yumuşattı, bana inanılmaz bir parlaklık verdi. , sivilce izlerimi hafifletti ve kullandığımdan beri sivilcem olmadı.”

“Bu sadece kırmızı lekeleri azaltmakla kalmadı, yüzümü kurutmadı ve cildimi parlattı, kalıcı sonuçlar verdi! Haftada bir kullanıyorum ve sivilcelerim neredeyse SIFIR. Başka hiçbir şey bu kadar hızlı ve etkili bir şekilde işe yaramadı. Ben bir inanan değilim” diye yazdı bir yorumcu.

Bir yorumcu, “Bunun büyük gözeneklerimi yok etme şekli çılgınca VE artış… inanılmaz! Etkiler de günlerce sürüyor. Artık sonsuza kadar müşteriyim!”

Hala cilt bakımı için alışveriş yapıyor musunuz? İşte sivilcelerden en kısa sürede kurtulacak 10 kutsal tahıl ürünü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375025/the-tiktok-famous-zombie-face-mask-exceeds-the-hype-delivering-8-skincare-treatments-in-1-product?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir