TikTok Maskara Fırçası Satışta: Shop – Hollywood Life


maskara
Resim Kredisi: deagreez/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Maskara, kirpiklerinize hacim ve uzunluk ekleyerek gözlerinizi öne çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Yine de şunu hayal edin: kapıdan çıkmaya neredeyse hazırsınız ve geriye sadece başvurmak kalıyor. maskara – ama bir leke bırakır ve görünüşünüzü mahveder. Neredeyse gitmeye hazır olduğunuz, ancak maskaranız istenmeyen bir iz bıraktığı için dışarı çıkmadan önce makyajı onarmak zorunda olduğunuz zamandan daha sinir bozucu birkaç şey vardır.

Opicqey Silikon Yüz Maskesi Fırçası: $4.39 (Orijinal $5.20) – Amazon’dan satın alın

Neyse ki buna denk geldik TikTok bulaşmayan maskara uygulamasını hackleyin ve biz sadece t’yi paylaşmak zorunda kaldık.onun oyunun kurallarını değiştiren güzellik aracı seninle. bugün al Amazon sadece 4 dolar iken.

Bir dizi pastel Opicqey yüz maskesi fırçası.

TikTok video özellikleri Opicqey Silikon Yüz Maskesi Fırçasırimel uygularken kalkan olarak kullandığınız. Silikonun temizlenmesi kolaydır, bu nedenle maskaranız herhangi bir iz veya leke bırakırsa fırçanızı yıkayın veya silin. Son dakika makyaj düzeltmeleri yapmaktan çok daha kolay.

Kullanabilirsiniz Opicqey’in ürünü sadece maskaradan daha fazlası için. Fırça orijinal olarak cilt bakım ürünlerini uygulamak içindir, bu da bunu çok amaçlı bir eklenti haline getirir. Yüz maskelerini, peelingleri, serumları veya diğer cilt bakım ürünlerini eşit şekilde uygulamak için kullanın. Uyguladığınız ürün ne olursa olsun, ürüne ne kadar hakim olduğunuz sayesinde istediğiniz kadar kalın veya ince uygulayabilirsiniz. Silikon Yüz Maskesi Fırçası uygulama sırasında size verir.

Kendinizi bu dertten kurtarın ve Silikon Yüz Maskesi Fırçası Makyajınızı rimel izlerinden ve lekelerden arındırmak veya uzun bir makyaj gününden sonra yüz maskesi takmak için iki fırça seti. Bir set kapmayı kaçırmayın Amazon Opicqey’nin fırçaları hala %16 indirimde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/tiktok-mascara-brush-on-sale-4772463/

Yorum yapın

SMM Panel