TikTok Fransız Tarzı Moda Trendi: Shop – Hollywood Life


pantolon
Resim Kredisi: özgür olun/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

duymuş olabilirsin Paris’te Emily ama nasıl sen Paris’te ses? #franchgirlstyle çıldırıyor TikTok. Trendi yakalayın ve gardırobunuza biraz Fransız stili ekleyin. Bunlar Eteviolet Boho Yüksek Belli Pantolon Paris sokaklarında geziyormuş gibi hissetmenizi kesinlikle sağlayacak.

Eteviolet Boho Yüksek Belli Pantolon – Onları Amazon’dan satın alın

Bu pantolonlar nefes alabilen, cilt dostu kumaştan üretilmiştir ve şık olduğu kadar rahattır. Geniş bacak yüksek moda çığlık atıyor, ancak uygun bir fiyata alabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri 19,99 $ ile 36,99 $ arasında değişmektedir, böylece görünümünüzü yenileyebilir ve aynı anda tasarruf edebilirsiniz.

boho pantolon giyen kadın

Bunlar pantolon çok yönlüdür ve her şeyle gidebilir. Sıradan bir şey için basit bir tişörtle eşleştirin ya da süslü bir etkinlik için onları giydirmek için bazı topuklu ayakkabılarla eşleştirin. Nerede olursanız olun, elastik beli ve dökümlü malzemesi gün boyu rahat etmenizi sağlayacaktır.

Bu sıcak yeni görünüm, yazın vazgeçilmezi ve #frenchgirlstyle’a girmenin mükemmel bir yolu. Onları satın al Amazon bugün ve tarzınızı yükseltin.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/tiktok-french-style-trend-4738559/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir