TikTok, Dudak Kalemi Olarak 25.100’den Fazla 5 Yıldızlı İncelemeyle Kaş Tonu Kullanıyor


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Aşırı yiyen, içen, aşırı konuşan biri olarak her zaman kalıcı dudak ürünlerinin peşindeyim. Kesinlikle dudak lekesi bir kızım ama yine de kremsi rujlarımı ve dudak parlatıcılarımı seviyorum. Ve elbette, dudak kaleminin gece boyunca kalıcı makyajın anahtarı olduğunu biliyorum. Ayrıca, kimse rujunun dudaklarından kaymasını istemez. İşte her zaman aradığım başka bir güzellik ürünü türü: zaman kazandıran. Her sabah tam bir vuruş yapmak isterdim, ama bu sürekli olmuyor. Hazırlanmak için bana avantaj sağlayan herhangi bir ürün, zorunda denemek. Bu yüzden Maybelline Tattoo Brow Peel Off Tint TikTok’ta trend olmaya başladığında çok büyülendim.

Teknik olarak bu soyulabilir kaş tonu. Kaşlarınıza sürüyorsunuz, yaklaşık 20 dakika bekletiyorsunuz ve markaya göre 72 saat dolgun kaşlar elde etmek için soyuyorsunuz. Bu kesinlikle harika, ancak TikTok bu kaş tonunu çok görevli bir fenomene dönüştürdü. İnsanlar onu uzun süre kalıcı göz kalemi, dudak kalemi ve dudak lekesi olarak kullanmışlardır.

Bir TikTok kullanıcısı açıkladı“Dışarıda çıkarken dudak kaleminin her zaman ilk çıkan şey olduğunu bilirsin. İçiyorsun, yemek yiyorsun ve kaba, çirkin erkeklerle sevişiyorsun… Kaş tonları yaklaşık iki ila üç gün sürecek şekilde tasarlanmıştır. . Dışarı çıkmadan önce yaptığım şey bu. Sadece dudaklarımı kaş rengiyle hizalıyorum.” Soyduktan sonra fazlalığı sildi ve biraz ten rengi ruj sürdü ve “Artık ovulmayan mükemmel bir çıplak dudağın var” dedi.

Başka bir kişi bu ürünü kaşlarında, dudaklarında kullandı ve hatta bazı sahte çiller çizdi. sonuçlandırma“Çok doğal görünüyor. Çılgınca olacağını düşünüyorum ama sonra değil. Çok incelikli.”

Uyarı: Bu, kabuğun sertleşmesini beklerken ilk başta biraz iğrenç görünecek, ancak çıkardığınızda ve üstüne en sevdiğiniz ruj veya dudak parlatıcısını sürdüğünüzde takıntılı olacaksınız. Ayrıca bunu kaşlarınızı doldurmak için de kullanabilirsiniz tabii ki. 25.100+ 5 yıldızlı var Amazon incelemeleriNihayet.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339037/tiktok-maybelline-brow-peel-lip-liner?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir