TikTok Bu Amazon Duş Başlığı Filtresini Seviyor— İndirimdeyken Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

“Carpe diem!” Dememe neden olan canlandırıcı bir sabah duşu olsun, duşlar muhtemelen günün en sevdiğim kısmıdır. banyodan çıktığımda ya da o kadar rahatlatıcı bir akşam duşu ki, günün yorgunluğunu üzerimden atıp tüm stresimi ve endişelerimi üzerimden atıyor. Mesele şu ki, iyi su basıncı ve yatıştırıcı aromaterapiden problem çözen ürünlere ve mükemmel şarkı söyleme çalma listesine kadar mükemmel duş rutinini oluşturan sayısız faktör var. Bu bileşenlerden yalnızca biri beklentilerin altına düşerse, tüm tatmin edici deneyimin boşa gitmesine neden olabilir (amaçlanan kelime oyunu).

Optimum duş rutini oluşturmak için çok önemli ancak yeterince tanınmayan bir bileşen, güvenilir bir duş filtresine sahip olmaktır. Geçen sene yeni yıl kararlarımdan biri saç bakım rutinimi bir üst seviyeye çıkarmaktı, özellikle de saçlarını defalarca kez ağartmış ve bu yüzden saçları dökülmeye başlamış biri olarak. Başka bir deyişle, saçlarım yardım için ağlıyordu ve araştırmamı yapma zamanının geldiğini biliyordum – ve çözüm için TikTok’tan daha iyi nereye gidebilirim?

Sonsuz videolar arasında gezinerek saatler harcadım ve özellikle beslememde sürekli olarak ortaya çıkan bir ürün bu oldu. duş başlığı filtresi. Su kalitesinin ve bileşiminin saç derinize ve saçınıza etki edebileceğini hiç fark etmemiştim ama üzerinde düşündükçe daha mantıklı geliyordu. Hangi ürünü kullanırsanız kullanın, suyunuz sert ve saf değilse saçınızın nemini alabilir (ve ayrıca cildinizin daha fazla kırılmasına neden olabilir).

Duş başlığı filtresi ve saç bakım ürünü incelemelerinin tavşan deliğinin derinliklerine düştükten sonra, bunun bir istekten çok bir ihtiyaç olduğuna ikna oldum. Sadece TikTok’ta değil Amazon’da da seviliyor; yorumcular, su kalitesini ve basıncını iyileştirmedeki etkinliğinden su sıcaklığına göre renk değiştiren soğuk LED ışığına kadar her şeye bayılıyor.

Bu filtreyi tek bir cümleyle tanımlamam gerekirse, “İhtiyaç duyduğunu asla bilmediğin ama artık onsuz yaşayamayacağın o şey” olurdu. Henüz ikna olmadıysanız, bazı Amazon yorumcularının bu ürün hakkında söylediklerini kontrol edin ve “Sepete Ekle” düğmesini tıklamak için parmağınızı hazırlayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362951/tiktok-loves-this-showerhead-filter-on-amazon-grab-it-while-it-s-on-sale?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir