Tiger Woods’un Kariyer Planları Ustaların Ardından Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Tiger Woods


Galeriyi görüntüle

Tiger Woods46 yaşındaki 46 yaşındaki oyuncu, Şubat 2021’deki korkunç trafik kazasından bu yana ilk kez golf sahasına döndü. The Masters’ı beş kez kazanan Tiger 47. sırada bitirmesine rağmen, efsanevi sporcuya yakın kaynaklar HollywoodLife’a anlattı. MÜNHASIRAN golften vazgeçmediğini söyledi. “Kaplan harap değil. %100 sağlıklı olsa bile The Masters’ı kazanmak büyük bir başarı” dedi.

25 yaşındaki Amerikalı golfçü tarafından kazanılan The Masters’ın ardından Scottie SchefflerTiger, Instagram’da kayıpla ilgili gerçek duygularını paylaştı, tam potansiyeliyle oynamadığını itiraf etti ve hayranlarına ona sadık kaldıkları için teşekkür etti. “Orada elimden gelenin en iyisini yapmadım, ancak tüm taraftarların desteğini ve takdirini almak için kelimelerin bunu tarif edebileceğini sanmıyorum. tebrikler @scottie.scheffler olağanüstü bir galibiyetle. Özel bir çalışma oldu, ”dedi Tiger.

Tiger Woods
Tiger Woods, 9 Nisan 2022’de Georgia, Augusta’daki Augusta National Golf Club’da 2022 Masters Golf Turnuvası’nın üçüncü turunda fotoğraflandı. (ÇİN NOUVELLE/SIPA/Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, Tiger’ın golf sahası dışındaki kişisel hayatı, İsveçli modelden yüksek profilli bir boşanma da dahil olmak üzere çalkantılı geçti. Elin Nordegren42 yaşında, 2004’ten 2010’a kadar altı yıl evli kaldığı ve iki çocuğu paylaşıyor. Ancak golfçülere göre, bunların hiçbiri Tiger’ı etkilemiyor. “Gürültüleri ya da yuhalamaları dinlemiyor. Her seferinde bir gün almaya ve geliştirmeye kararlı. Ailesi tamamen gemide ve bu, ilerlemeye devam etmek için büyük bir ilham kaynağı ”dedi.

Tiger Woods
Tiger Woods, 9 Nisan 2022’de Georgia, Augusta’da Augusta National Golf Club’da düzenlenen 2022 Masters Golf Turnuvası’nda fotoğraflandı. (CHINE NOUVELLE/SIPA/Shutterstock)

Tiger, 5 Nisan’da The 2022 Masters Turnuvasında oynadığını doğruladı. Tiger, “Şu andan itibaren, oynayacağımı hissediyorum” dedi. İnsanlar. “Yarın dokuz delik daha oynayacağım. İyileşmem iyi oldu. Nasıl iyileştiğim konusunda aşırı heyecanlıyım… Ekibim harikaydı.” Bu duyuru, Tiger’ın Los Angeles’ta bir kazada neredeyse hayatını kaybetmesinden bir yıldan biraz fazla bir süre sonra geldi. Şubat ayının sonlarında Tiger, birkaç kez takla attıktan sonra “hayatın çeneleri” tarafından aracından çıkarıldı ve iki kırık bacak ve parçalanmış bir ayak bileği dahil olmak üzere çok sayıda ciddi yaralanmaya neden oldu. Tam bir iyileşme sağladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/tiger-woods-career-plans-after-masters/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir