Tiger Woods, Araba Kazasından Bir Yıl Sonra 2022 Masters İçin Geri Dönüyor


Tiger Woods Ustalarla bir kez daha sallanacak.

Beş kez Masters Turnuvası kazananı, Şubat 2021’de yıkıcı bir trafik kazasından sonra iyileştiği için artık yarışmaya döneceğini duyurdu.

4 Nisan’da düzenlediği basın toplantısında Tiger, “Şu andan itibaren oynayacak gibi hissediyorum” dedi. “Yarın dokuz delik daha oynayacağım. İyileşmem iyi oldu; çok heyecanlandım. her gün nasıl iyileştiğim hakkında.”

Ustalar Turnuvası, 7 Nisan Perşembe günü Tiger’ın sabah erkenden başlamasıyla başlıyor. Tiger’ın son Ustalar Turnuvası, 38. sırada berabere kaldığı Kasım 2020’deydi.

Tiger’ın 2021’deki kazası, GOLFTV ile çekim yapmak için Rolling Hills Country Club’a giderken meydana geldi ve Golf Özeti. Bir orta ayırıcıya çarptı, bir tabelaya çarptı, bir kaldırıma ve ağaca çarptı, sonra yoldan 30 metre uzağa yuvarlandı, Los Angeles zamanları bildirildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326131/tiger-woods-returning-for-2022-masters-golf-tournament-one-year-after-his-accident?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın