Tia Mowry ve Meagan Duymanız Gereken İyi Paylaşım Ayrılık Tavsiyeleri


Kendini sevmek kadar basit bir aşk yoktur.

Gibi Tia Mowry-14 yıllık kocasından ayrıldığını kim açıkladı? Cory Hardrict geçen Ekim – yakın zamanda not edildi, bir ayrılıktan sonra hayatı yönlendirmeye ilişkin tavsiyesi, kendini ilk sıraya koymayı içeriyor.

E’ye özel olarak “Sadece kendini sev derdim” dedi! Haberler’ Francesca Amiker de ÖzHollywood’da Siyah Kadınlar etkinliği. “Kendini sevmek en önemli şeydir. Kendinle zaman geçir, kendinle zarafet yaşa.”

ve olarak aile birleşimi Geleneksel etkinliğe ikiz kardeşiyle birlikte katılan oyuncu, Tamera Biçmeaçıkladı, yeni bölümünde güç buldu.

44 yaşındaki Tia, “Her zaman birinin yanında oldum,” diye devam etti. “Kız kardeşim her zaman yanımda oldu ve bu, hayatımda ilk kez tek başıma olduğum bir şey. Ve bu yüzden, gerçekten kendimi öğreniyorum, kendimi seviyorum ve iyimser ve pozitif olmak. Hayat kısa, o yüzden sadece pozitife odaklan.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367950/tia-mowry-and-meagan-good-share-breakup-advice-you-need-to-hear?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir