Thor Oyuncusu Ray Stevenson’ın Marvel Ailesi Ölümüne Tepki Verdi


ray stevenson Thor’un gücüne layıktı. Sadece rol arkadaşlarına sor.

Aktörün 21 Mayıs’ta 58 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından Marvel ailesi, Volstagg karakterini canlandıran Stevenson için sosyal medyayı kullandı. Thor.

“Ray. Adamım. Kalbim paramparça oldu” Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü’S Jamie Alexander üzerine yazdı instagram bir dizi fotoğrafın yanında. “Sette ve set dışında her günü çok eğlenceli hale getirdin. Her zaman benimle ilgilendin. Beni hep güldürdün. Hastanedeyken beni ziyaret ettin. Kırmızı horozla ilgili o tuhaf şarkıyı söyledin ya. En iyi yemekleri en iyi yemeklerle düzenledi-” sen mutlak en iyisiydin.”

“Dostum, senin hakkında çok güzel hikayelerim var ama uslu duracağım. Seninle daha çok zaman geçirmek isterdim. Çok daha fazlası. Dinlen kardeşim. Tek dizimin üstünde, yumruğum kalbimin üstünde. Sen ne anlama geldiğini biliyorum. Güzel ailenize çokça sevgi gönderiyorum. Sizi seviyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375245/lessigreaterthorlessigreater-actor-ray-stevenson-s-marvel-family-reacts-to-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir