Thor Oyuncusu Ray Stevenson 58 Yaşında Öldü


Marvel Universe, sevilen bir üyesini kaybetti.

Aktör ray stevensonVolstagg karakterini canlandıran Thor, doğum gününden dört gün önce 21 Mayıs’ta öldü, temsilcisi E’ye onaylıyor! Haberler. 58 yaşındaydı.

E! News, yorum için temsilcisine ulaştı ve yanıt alamadı.

Ölümüyle ilgili daha fazla ayrıntı henüz kamuoyuna açıklanmasa da, Stevenson’ın son projesinin yapım aşamasında olduğu bildirildi. Ischia’da kumarhaneöldüğü sırada.

konusundaki çalışmalarının yanı sıra ThorStevenson kısa bir süre önce filmde Scott Buxton olarak yer aldı. RRödül sezonunda tarihi bir koşu yapan, 2023 Oscar’larında En İyi Orijinal Şarkıyı kazanan ve böylece “Naatu Naatu” yu Akademi Ödülü kazanan ilk Hint şarkısı yapan.

22 Mayıs’ta Stevenson’ın ölüm haberinin ortaya çıkmasının ardından, filmin Twitter sayfası ona saygı duruşunda bulundu. “Takımdaki hepimiz için ne şok edici bir haber!” hesap tweet attı kırık bir kalp emojisi ile birlikte. “Huzur içinde yat Ray Stevenson. Sonsuza kadar kalbimizde kalacaksın SIR SCOTT.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375144/lessigreaterthorlessigreater-actor-ray-stevenson-dead-at-58?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir