Thor: Love & Thunder Merch Haul: Olması Gereken Grafik Tişörtleri ve Daha Fazlası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bir Marvel hayranı olduğunuzda, dolabınızın ve çekmecelerinizin, birinin yaşamı boyunca ihtiyaç duyduğundan daha fazla grafik tişört ve kapüşonlu ile dolu olma ihtimali yüksektir. Diyelim ki, bu küçük sorunu kendimiz yaşayabiliriz veya yaşamayabiliriz. Sonra tekrar, Marvel Disney+’da yeni şovlar ya da sinemalarda yeni filmler yayınlamaya devam ettiğinde, koleksiyonunuza eklemeden edemezsiniz. Gerçekten şirin ve benzersiz grafik t-shirt veya sweatshirt tasarımları görmek istiyorsanız, Etsy alışveriş yapılacak yerdir.

serbest bırakılmasını kutlamak için Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Dolabınızda bulunmaya değer tasarımları bulmak için Etsy’de arama yaptık ve en kısa zamanda sepetinize eklemek isteyeceğiniz birkaç şey var. Örneğin, birkaç pop kültürü temalı Etsy mağazası, en son Thor filmi için yeni tişört tasarımları yayınladı. Kontrol etmeye değer biri, Küçük Kaplan DükkanıThor ve diğer tüm Avengers’ın şık, minimalist tasarımlarında uzmanlaşmıştır.

Olması gereken her şeye göz atın Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü– Etsy’den ilham alan grafik tişörtler, sweatshirtler ve daha fazlası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337307/thor-love-and-thunder-merch-haul-the-mightiest-graphic-tees-sweatshirts-more-for-thor-fans?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir