Thomas Rhett, Kızıyla Evlat Edinme Konuşması Yapmayı Bekliyor


Thomas Rhett her zaman doğru kelimelere sahip değildir.

4 Nisan’da yayınlanan bölümde Hoda Kotb‘ın podcast’i, Hoda Kotb ile Uzay Yaratmakcountry yıldızı son zamanlarda 6 yaşındaki kızından bazı “gerçekten yoğun sorular” sorduğunu itiraf etti Willa Grey– kim o ve karısı Lauren Akins 2017 yılında Uganda’dan kabul edilmiştir.

32 yaşındaki Thomas, “Sürekli sorular soruyor” dedi. Bugün yardımcı çapa. Lauren ile ‘Uganda’daki arkadaşlarımı ne zaman görmeye gidebiliriz?’ gibi konuşuyor.”

Willa Gray’in merakı artıyor olsa da Thomas, henüz onunla evlat edinme konusunda derin bir muhafazakarlık yapmaya hazır olmadığını itiraf etti.

“‘Peki, doğru yaş kaç?’ Dünya o kadar hızlı dönüyor ki, 6 yaşında bir çocukla böyle sohbet etmek gibi” dedi. “Belki bu şekilde eski kafalıyım ama ‘Belki de 10 yaşına kadar beklememiz gerekiyor’ dedim.

“Unutulmaz” şarkıcı, kendisinin ve aynı zamanda biyolojik kızları olan eşinin Ada James4, Lennon’un Aşkı2 ve 4 aylık lilie carolina-genellikle doğruyu söylemekle çocuklarının masumiyetini korumak arasında bir denge bulmakta zorlanır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326139/thomas-rhett-shares-why-he-s-waiting-to-have-adoption-conversation-with-6-year-old-daughter-willa-gray?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın