Thomas Jacobs ile Beklenti – Hollywood Life


Becca Kufrin Thomas Jacobs


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

becca kufrin anne olacak! bekarlığa veda 22. sezon lideri 26 Nisan’da nişanlısıyla birlikte olduğunu duyurdu. Thomas Jacobs birlikte ilk çocuklarını bekliyorlar. 33 yaşındaki Becca ve 29 yaşındaki Thomas, heyecan verici haberleri kendi hesaplarında paylaştılar. instagram hesaplar, yakın tarihli bir hamilelik fotoğraf çekiminden bir slayt gösterisi ile. Resimlerde görülen Burada, mutlu çift ultrason resimlerini tutarken birlikte gülümsedi. İki yavruları da çekime dahil edildi ve bir mektupta “5’li Parti Eylül 2023’te geliyor” yazıyordu. Oynatılan video George Ezra“Yaşayan En Tatlı İnsan” baladı.

Becca ve Thomas gönderilerinde “5’li parti Eylül 2023’te geliyor. Küçük Bebe, seninle tanışmak, sana sarılmak ve büyümeni izlemek için sabırsızlanıyoruz,” diye yazdılar. “Seni zaten aya kadar seviyoruz – anne ve baba”.

Görünüşe göre hem Becca hem de Thomas mutlu sonlarını romantizm bölümünde çalkantılı bir geçmişin ardından elde ettiler. Minnesota yerlisi, ilk olarak 22. Sezonda Bachelor Nation ile tanıştırıldı. Bekârnerede nişanlandı Arie Luyendyk Jr. sezon finali sırasında, tam o sırada terk edilmek ve evlenme teklif edebilmek için Lauren Burnham. Daha sonra hit dizinin 14. Sezonu için Bachelorette seçildi ve izleyiciler onun eşini bulduğunu düşündü. Garrett Yrigoyen. Ne yazık ki, bu da kalp kırıklığıyla sonuçlandı.

Becca Kufrin Thomas Jacobs
Becca Kufrin ve Thomas Jacobs, 2021’de ‘Bachelor in Paradise’ı çekerken tanıştılar (Fotoğraf: ABC)

Becca, emlak komisyoncusu ile 7. sezonda tanıştı. cennette bekar tarafından terk edildikten sonra 2021’de Katie Thurston 17. Sezonunda bekarlığa veda. Thomas ve Becca güçleniyor gibi görünse de, dizinin final bölümünde kendi yollarına gittiler. Ancak yayınlandığında tekrar bir araya geldiler ve bunu Instagram’da paylaştıkları anılarının tatlı bir montajıyla duyurdular. Becca duyuru gönderisine “Ulusal televizyonda senden ayrıldığım için üzgünüm ama bunu telafi etmek için her gün uğraşacağım, Tommy,” yazdı. “Kalbimi her zamankinden çok daha fazla gülümsettiğin için teşekkürler. Şimdi bu gerçek hayata başlama zamanı @thomasajacobs”.

Ardından, Mayıs 2022’de Becca, Kaliforniya, San Diego’da Thomas’a evlenme teklif ettiğini açıkladı ve adam evet dedi! “Nihai olay örgüsünde… EVET DEDİ!” gerçeklik yıldızı başlıklı onun duyuru gönderisi. “Bir süredir bu sırrı sadece kendi aramızda, yakın aile ve arkadaşlar arasında tutuyoruz ama bunu çatılardan haykırmak için çok heyecanlıyız! Sonunda ömür boyu sürecek şoförümü ve her gün kalbimi gülümseten şoförü buldum. Hepsini seninle yapmak için sabırsızlanıyorum Tommy, beni yaşayan en mutlu kadın yaptığın için teşekkürler. Seni aya ve arkaya seviyorum ”. Thomas, Becca için birkaç ay sonra bir teklif planladı.

Hamilelik haberi Thomas’tan sonra geliyor bildirildiğine göre hayranlara haber ver o ve Becca, Mayıs 2022’de bir çocuk için uğraşıyorlardı. Anne baba adaylarını tebrik ediyoruz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/bachelorette-star-becca-kufrin-pregnant-thomas-jacobs-first-child/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir