Thomas Haden Church, Will Smith’in Oscar Ödüllerinden Neden Yasaklanması gerektiğini Düşünüyor?


Thomas Haden Kilisesi etkilenmedi Will Smith.

Hollywood, 2022 Oscar’larının çılgın anlarında sesini yükseltmeye devam ederken, eski bir Akademi Ödülü adayı oyuncu, Will’in törenden men edilmesini istiyor. ile bir röportajda tartışmalı üzerinde SiriusXM HacmiThomas ne kadar hayal kırıklığına uğradığını ifade etti. Kral Richard Yıldız.

28 Mart’ta “Will Smith’in hayatının geri kalanında Oscar’lardan men edilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi. o.”

2005 yılında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında aday gösterilen Thomas, Yan yanWill’in canlandırmasıyla En İyi Erkek Oyuncu ödülünü “meşru olarak” kazandığını açıkladı. Richard Williams. Oyuncunun kupasını korumasını desteklerken, bazı sonuçların olması gerektiğini düşünüyor.

“17 yıldır Akademi’deyim ve bir açıklama için çabalamasına rağmen yaptığı şey ve açıkçası bence oldukça acıklı bir mazeret, bunu sevgisinden, korumasından yapmasıydı. Jada” dedi. “Akademi ile bir oylamaya sunulup sunulmayacağını bilmiyorum… açıkçası çok büyük ve çeşitli bir organizasyon.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325085/why-thomas-haden-church-thinks-will-smith-should-be-banned-from-oscars-for-the-rest-of-his-life?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir