The Wilds’ın 2 Sezonun Ardından İptal Edildiği Bildirildi


Bu haberi duyduktan sonra ıssız bir adaya gitmeye hazırız.

İki sezonun ardından Prime Video’nun Vahşiler iptal edildi, Son Tarihe göre.

Ayrıntılı bir sosyal deneye dahil edildikten sonra ıssız bir adada mahsur kalan bir grup gencin hikayesini anlatan dizi, ikinci sezonunun ilk gösterimini 6 Mayıs’ta yaptı.

İlk sezon, Leah da dahil olmak üzere bir grup genç kızı izledi.Sarah Güvercin), Toni (Erana James), Fatma (sofya ali), Nokta (Shannon Berry) ve Marta (Jenna Cümlesi)—bir uçak kazasından sonra adada hayatta kalmak için hurdaya çıktıklarında.

İkinci sezon, aralarında Rafael’in de (Zack Calderon), Ivan (Miles Gutierrez-Riley), Kirin (Charles Alexander) ve Bo (Tanner Ray Kalesi)—kendilerini ayrı bir adada aynı durumda bulanlar.

Gençler ölümcül deneylerinin sonuna geldikten sonra, bir tesiste esir tutuldular ve her şeyi yönetenler tarafından sorgulandılar. Her iki grup da ikinci sezonun sonunda kaçmaya çalışmak için güçlerini birleştirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339947/the-wilds-reportedly-canceled-after-2-seasons?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir