The Wicked Bésame Cosmetics x Disney Villains Collab’ı 20 $’dan Satın Alın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Ayna, ayna, duvarda, hangi makyaj işbirliğinde hepsi var? Ülkedeki en adil kişi için tek bir yanıt var ve bu da son derece sevimli (ve sınırlı süreli) Bésame Cosmetics x Disney Villains Collection. İster tam zamanlı bir Disney Yetişkin olun, ister sadece amatör olun, dizide seveceğiniz bir şey var. Daha da iyisi, onu elde etmek için masum bir genç kızı kandırmanıza gerek yok.

Sadece şunu söyleyeyim: Bu koleksiyon için gerçekten her şeyi yaptılar. Ne kadar ayrıntılı olduğunu ne kadar vurgulasam azdır. Örneğin, her ruj gölgesi, ilham aldığı filmin orijinal mürekkebini kopyalar ve her cila şişesi sınırlı sayıda bir karakter kutusu içerir. ve bunun için koordineli ekran standı. 10 ürünlük koleksiyondaki öğelerin her biri, her birimizin içindeki cesur, cüretkar ve unutulmaz kötülüğü onurlandırıyor.

Ayrıca bu dır-dir sınırlı sayıda bir düşüş. Gördüğünüz herhangi bir şeyle ilgileniyorsanız, şimdi kolu çekin. Eğer şansınızı bulamadan bunlar tükenirse, zavallı, talihsiz bir ruh olacaksınız!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347669/the-besame-cosmetics-x-disney-villains-collection-is-wickedly-cute-starts-at-just-20?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir