The Weeknd ve İsveç Evi Mafia, Coachella’da Kanye West’in Yerini Aldı – Hollywood Life


İsveçli House Mafia, The Weeknd ile birlikte, rapçi festivalde manşet yuvasından çekildikten sonra Kanye West yerine sahne alacak.

İsveç Evi Mafyası olarak ilan edildi Kanye Batı‘6 Nisan Çarşamba günü Indigo, California’daki Coachella müzik festivali için yedek, ancak Ye’yi devralanlar sadece EDM yıldızları değil. “Moth To A Flame” işbirlikçileri, Hafta sonugerçekleştirmek için onlara katılacak donda rapçi’nin festivalin her iki Pazar günü, 17 ve 24 Nisan’daki manşet yuvası. Kanye, ilk hafta sonunu kapatmak için sahneye çıkmadan yaklaşık iki hafta önce festivalden çekilmişti.

The Weeknd ve Sweedish House Mafia önceden duyurulan manşetlere katılacak Billie Eilish ve Harry Styles. Kanye’nin neden festivalden çekildiği henüz bilinmiyor. TMZ işaret etti. Raporda, iddiaya göre bir performansı dahil etmeyi planladığı not edildi. Travis Scott, “Sicko Mode” rapçisinin Kasım’daki Astroworld Tragedy’den bu yana bir festivaldeki ilk büyük performansı. Travis, trajedinin ışığında Aralık ayında kadrodan çekilmişti. Reklam panosu.

The Weeknd ve İsveç Evi Mafia, Coachella'da Kanye West'in Yerini Aldı – Hollywood Life
Kanye geçmiş bir Coachella’da sahne alıyor. (MediaPunch/Shutterstock)

Kanye, Şubat ayında bir Instagram gönderisinde yapmadan aylar önce festivalden çekilmekle tehdit etmişti. Ye, uzun yorumu Billie’nin bir konseri zor durumdaki bir hayranını kontrol etmek için durdurduğu ve bazıları tarafından Travis’e gölge düşürdüğü şeklinde yorumlandığı bir video viral hale geldikten sonra yazmıştı. Kanye istedi Her zamankinden daha mutlu şarkıcı Travis’ten özür diledi. “KİMSE BUNUN OLMASINI İSTEMEDİ TRAV, SAHNEDE OLDUĞU ZAMAN NE OLDUĞUNA İLİŞKİN HİÇBİR FİKRİ YOKTU VE OLANLARDAN ÇOK YARALANDI VE EVET TRAV, COACHELLA’DA BENİMLE OLACAK AMA ŞİMDİ PERFORMANS YAPMADAN ÖNCE BİLLİE’NİN ÜZÜNÜNÜ İSTİYORUM, ” o yazdı. Billie, rapçiyi aramadığını belirterek yanıt verdi. Travis hakkında kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey söylemedi. sadece bir hayrana yardım ediyordum, ”diye yazdı bir yorumda.

İptal edilen Coachella görünümü, Kanye’nin de 2022 Grammy Ödülleri’ni atlamasından kısa bir süre sonra geldi. Henüz bir sanatçı olarak ilan edilmemiş olmasına rağmen, Kanye’nin çevrimiçi davranışı nedeniyle performansının rafa kaldırıldığı bildirildi. Performansının karıştırılmasına rağmen, 3 Nisan Pazar günü En İyi Melodik Rap Performansı ve En İyi Rap Şarkısı dallarında iki Grammy kazandı ve bunu kabul etmek için orada değildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/kanye-coachella-replacement-the-weeknd-swedish-house-mafia/

Yorum yapın