The Voice’tan Niall, Blake’in Bu Seçmeler İçin “Sarhoş” Olduğuna Şaka Yapıyor


Yaptı Blake Shelton Bu şarkı söyleme dahisini geçerek büyük bir hata mı yapacaksınız?

Biri Ses‘in en son Battle Rounds performansları inanılmaz derecede mükemmel, ülke yıldızı bu ayın başlarında 23. sezonun Blind Auditions sırasında bir karar verme hatası yapmış olabileceğini fark ediyor.

E’de! news’in şarkı yarışmasının 3 Nisan’daki bölümü Team’e özel ön bakış Niall Horan yarışmacılar Michael B Ve Ryley Tate Wilson dışarı çıkarken birbirlerine karşı karşıya gelirler hediyeBir sonraki tura geçmek için “Kalp Kırıklığı Yıldönümü”. İkilinin vokalleri çok etkileyici Niall. Kelly Clarkson Ve Rapçi Şans sonunda hepsi ayakta alkışladı.

Kelly, “Bu çılgıncaydı,” diye alkışlarken, Chance araya girdi, “Bu tam anlamıyla çılgıncaydı.”

Chance ön izlemede “Bu şimdiye kadar Savaş Turlarında gördüğümüz en iyi performanslardan biriydi” diye devam ediyor. “Birbirinizden nasıl sektiğiniz inanılmazdı. Aranjmanı sevdim, yaptığınız lirik eklemeyi sevdim. İkinizin de çok fazla kontrolü var ve Riley, sadece 15 yaşındasın? Bu çılgınlık.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369913/why-lessigreaterthe-voicelessigreater-s-niall-horan-jokes-blake-shelton-was-%22drunk%22-for-this-audition?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir