The Voice, Blake Shelton’ın Ayrılmasından Sonra İlk Antrenör Fotoğrafını Yayınladı


Ses‘nin yeni koç kadrosu şimdiden mükemmel bir uyum içinde.

20 Temmuz’da NBC, ilk anlık görüntü 24. sezonun teknik direktörleri Reba McEntire, Gwen Stefani, Niall Horan Ve John efsanesi uzun süreli ev sahibinin yanında Carson Daly.

Gülümseme dolu fotoğrafta, müzik ikonları sette ilk kez bir araya geliyor. Eşlik eden twitter alt yazı, “Tüm hayranları sahneye çağırıyorum!”

Reba heyecanla retweetlendi görselde “#TeamReba hazır!!!” yazıyordu.

24. Sezon, artık realite dizileri için yeni bir dönemi işaret ediyor. Blake Shelton Koç olarak 23 sezon geçirdikten sonra gösteriden ayrıldı. Ve Mayıs ayında Reba’nın ülke süperstarının yerini alacağı duyurulduktan sonra, “Tanrı’nın Ülkesi” şarkıcısı onay damgasını vurdu.

Blake, E’ye özel olarak “Reba’nın gemiye gelmesi beni heyecanlandırıyor,” dedi! Mayıs ayında haberler. “Sanırım öyle olması gerekiyordu. Hikayenin duyduğum versiyonlarından, burada istedikleri orijinal koç oydu. Ses ülke temsilcisi olmak. Bu yüzden, artık koşumu yaptığım için, sonunda başlaması gereken işi alması eğlenceli olacak.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380933/lessigreaterthe-voicelessigreater-debuts-first-coaches-photo-with-reba-mcentire-after-blake-shelton-s-exit?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir