‘The Voice’ 22. Sezonu Kim Kazandı? Bryce Leatherwood Yeni Kazanan – Hollywood Life


Ses


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Haftalar ve haftalar süren çetin rekabetin ardından, Ses yeni bir şampiyonu taçlandırıyor. En iyi 5 yarışmacı, müthiş performanslarıyla bizi büyüledi, ancak yalnızca bir tanesi kazananı geride bırakabilir. Peki kim kazandı Ses 22. sezon? Her şey aşağı geldi gövde, morgan myles, Brayden Lape, Ömer José Cardonave Bryce Leatherwood.

Team Blake’in finalde üç şarkıcısı var: Bodie, Brayden ve Bryce. Team Camila’da Morgan, Team Legend’de Omar var. Blake’in şarkıcılarından biri kazanırsa, bu Blake’in dokuzuncu kez bir şarkıcıyla birlikte çalışması olacak. Ses şampiyon.

Ses
Bodie, Omar Jose Cardona, Morgan Myles, Bryce Leatherwood ve ‘The Voice’tan Brayden Lape. (NBC)

Bryce ve Blake Shelton geceye Blake’in kendi şarkısı “Hillbilly Bone” performansıyla başlayın. Blake ve 22 yaşındaki şarkıcının sahnede harika bir kimyası var. Bu destansı bir ülke düeti! Sonraki, Bir cumhuriyet “I Ain’t Endişe” performansıyla sahneye çıkıyor.

Performanslarının önünde, John efsanesi “Omar’dan sürekli etkilendiğini ve ilham aldığını” söylüyor. “Signed, Sealed, Delivered I’m Yours”un sansasyonel bir yorumunu yapıyorlar. Omar, EGOT galibinin yanında kolayca kendi şarkı söylemesini sağlar.

amerikan idolü şap adam Lambert Colorado Springs’teki silahlı saldırının kurbanlarına adanmış muhteşem bir “Sıradan Dünya” performansıyla şaşkına döndü. Bu inanılmaz kapak Duran Duran şarkı Adam’ın yakında çıkacak olan albümünde yer alacak Yüksek Dram. Albüm Adam’ın ilk cover albümü ve 24 Şubat 2023’te çıkacak.

morgan myles
Morgan Myles, 22. sezonun finalistlerinden biridir. (NBC)

Maluma kalabalığa yaptığı vuruşlardan ikisini yaptığında cızırtılı. Tom adlı kız geri döner Ses babaları anısına “One More Christmas” performansıyla sahne aldı. Kardeş üçlü, Team Kelly’nin bir parçası olarak 21. sezonu önemli ölçüde kazandı. Finalde üç şarkıcı olduğu için Blake’in Brayden ile de düeti var. Blake ve genç şarkıcı mırıldanarak Alan Jackson’ın “O Neon Gökkuşağının Peşinde.”

Camila cabello ve Morgan, Camila’nın “Never Be The Same” düetiyle öldürüyor. Camila, sezon boyunca Morgan için sürekli bir destek kaynağı oldu ve performansları sırasında kız kardeşin heyecanını hissedebilirsiniz.

gövde
Bodie, 22. sezon finalistlerinden biridir. (NBC)

Breland müthiş vokalini “For What It’s Worth” adlı şarkısının yorumuyla gösteriyor. kane kahverengi ve Blake, Kane’in hit parçası “Different Man” için düet yapmak üzere bir araya geliyor. Bodie ve Blake daha sonra Blake’in “God’s Country” şarkısını çalar. İkisi de gitarlarıyla dışarı çıkar ve düetleriyle evi alt üst ederler. Bodie gerçekten yapabilir herhangi bir şey.

Kelly Clarkson23. sezon için geri dönecek olan , bizi “Noel Baba, Can’t You Hear Me” adlı şenlikli bir performansla kutsadı. Tatil performansı için mavi kadife bir elbise giymişti. Final boyunca, Blake ve John kendi komedi dizilerinde rol alabileceklerini kanıtladılar. Garip çift parodi

İlk 5, sonuçlar açıklanmadan önce son kez sahneye çıkıyor. Beşinci sırada yer alan sanatçı Brayden Lape Team Blake’in. Dördüncü sırada yer alan finalist ise Ömer José Cardona.

Bryce Leatherwood
Bryce Leatherwood, ‘The Voice’ 22. sezon finalinde. (NBC)

Şimdi ilk 3 Bryce Leatherwood, gövdeve morgan myles. Biri 22. sezonun galibi olmak üzere. Bodie ve Morgan, 22. sezonun ikincileri. Resmi kazanan Ses 22. sezon… BRYCE DERİ! Bu, Blake’in koç olarak dokuzuncu galibiyetini işaret ediyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/who-won-the-voice-season-22-winner-finale-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir