The View’un Yaratıcılarından Bill Geddie 68 Yaşında Öldü


ABC, bir TV devinin kaybının yasını tutuyor.

Bill Geddie, en çok gündüz talk şovunu birlikte yaratmasıyla tanınan televizyon ve haber yapımcısı Görünüm, ailesi 21 Temmuz’da koroner ile ilgili faktörlerden öldüğünü doğruladı. 68 yaşındaydı.

Geddie’nin ailesi, “Televizyonda büyük bir olaydı, ancak evde ‘hayattan daha büyük’ ​​bir koca ve babaydı” dedi. V’ye bir açıklamaçeşitlilik. “Televizyona ve eğlenceye gerçek bir sevgisi vardı. Her şeyi denerdi ve iyi yaptı – senaryo yazarlığı, podcast kaydetme, gitar çalma, şarkı yazma ve country müzikten caza kadar geniş bir müzik yelpazesini severdi.”

Sektörde geçirdiği on yıllar boyunca Geddie, başta ABC olmak üzere sayısız saat televizyon üretti. 1997 yılında haber teşkilatına yaptığı en büyük ve kalıcı katkılardan birini yayın hayatına başladığı zaman yaptı. Görünüm geç yanında Barbara Walters. Talk-show için dört Emmy ödülü alan Geddie, 2014’te ayrılana kadar 17 yıl sorumlu yapımcı olarak görev yaptı.

Ancak yayın muhabiriyle olan ortaklığı burada bitmedi çünkü aynı zamanda Walters’ın BarWall Productions’ında 25 yıl çalıştı ve şirketin sorumlu yapımcılığını üstlendi. Barbara Walters’ın Özel Ürünleri Ve En Büyüleyici 10 Kişi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380957/lessigreaterthe-viewlessigreater-co-creator-bill-geddie-dead-at-68?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir