‘The View’ Sunucuları Canlı Yayın Sırasında Osurma Gürültüsüne Garip Bir Şekilde Gülüyor – Hollywood Life


'Görünüm' ev sahipleri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ABC/Jeff Lipsky

Görünüm 25 Ocak şovundaki bir sıvı sızıntısını halletmeye çalıştıkları bir anda yüksek bir gaz sesi duyulunca sunucular hazırlıksız yakalandılar. Hay aksi Goldberg ortak sunucuya sızıntıya dikkat çekti Sara Haines hemen ardından Alyssa Farah Griffin geçtiğimiz günlerde eski Başkan Yardımcısı’nda bulunan gizli belgeler hakkında konuşmaya başladı. Mike PenceIndiana’nın evi. Aniden, kesinti oldu ve geçici olarak masada oturan beş bayanın dikkatini dağıttı. talk-show‘kararlı.

Alyssa gülerek ve biraz telaşlı görünerek, “Masanın diğer tarafında biraz dökülme oldu,” dedi. “Şimdi pantolonumda,” dedi Sara, o ve Whoopi, konuşma puan kartlarıyla sızıntıyı temizlemeye çalışırken. Seyirci üyelerinden bazılarının da güldüğü duyulabiliyordu ama gürültü tekrar gündeme getirilmedi.

Beklenmedik ve komik dikkat dağıtma ilk değildi Görünüm ev sahipleri diğer yıllar ile uğraşmak zorunda kaldı. Geçen yıl ev sahibi Sevinç Behar gösteri sırasında hanımların oturduğu mama sandalyesine tırmanmaya çalışırken yüz üstü düştü. Yardımcı sunucuları ayağa kalkmasına yardım etti ve şans eseri yaralanmadı, ancak bu, gösterinin sandalyeleri daha kolay oturulabilen sandalyelerle değiştirmesine neden oldu.

'Görünüm' ev sahipleri
“The View” sunucuları tanıtım fotoğrafı için poz veriyor. (ABC/Jeff Lipsky)

“Yirmi beş yıl, bu hiç olmadı – kimi dava edeceğim?!” Joy masaya otururken komik bir şekilde sordu.

Yakın tarihli başka bir bölümde, Whoopi, canlı bir şov sırasında ona “yaşlı kadın” dediklerinde bir seyirci tarafından beklenmedik bir şekilde sıkıştırıldı. “BEN ben yaşlı bir karı ve bundan mutlu, ”diye yanıt vererek diğerlerinin onu güldürmesine ve neşelendirmesine neden oldu.

Daha sonra halk tarafından “osuruk kapısı” olarak adlandırılan başka bir canlı yayın olayı, 2014 yılında meydana geldi ve en son osuruk benzeri gürültü olayına benziyordu. Bir tartışma sırasında garip ve komik bir ses duyulduktan sonra Whoopi, “Affedersiniz! Oooh, oooh,” ama ne zaman Ertesi gün konuyu ele aldı, bundan kendisinin sorumlu olmadığını ve sadece şaka yaptığını açıkladı. Komedyen, “Daha önce hiç duymadığımız bir ses efekti vardı,” diye açıkladı. “’Kahretsin, bu çok garip, ne yapabilirim?’ diye düşünüyorum. A, biliyorum! Küçük bir şeyin gitmesine izin vermiş gibi yapacağım. Şaka olarak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/the-view-hosts-laugh-fart-noise-live-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir