The Vampire Diaries’den Kat Graham, Darren Genet ile Nişanlandı


Kat Graham artık günlüğüne “bir düğün planla” ekleyebilir.

Yapımcı ve yönetmen Darren Genet soruyu patlattı Vampir Günlükleri alum, ikisi geçen hafta doğum günü için Meksika’da tatil yaparken İnsanlar.

32 yaşındaki Kat ve 52 yaşındaki Darren, nişanı kamuoyuna açıklamadılar, ancak bir kaynak yayına “delice aşık olduğunu ve daha mutlu olamayacağını” söyledi.

bu Nasıl bitiyor aktris ve İlham perisi yönetmen 2017’de çıkmaya başladı. Çift genellikle romantizmini gizli tutsa da, geçen Aralık ayında mücevher tasarımcısını onurlandırmak için kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar. Lorraine Schwartz İsrail Filarmoni Orkestrası’nın Amerikan Dostları’nda.

Aynı ay Kat, Darren ile yaptığı tatil kutlamasına bir göz atarak, ikisinin süslü bir Noel ağacının önünde öpüşürken ve gerçek boyutlu mavi bir menoranın önünde rahatlarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329681/the-vampire-diaries-kat-graham-engaged-to-producer-darren-genet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın