The Ultimatum’dan Xander, İzlenmesi “Zor” Olan Şeyleri Paylaşıyor


Hawaii merkezli yıldız, Vanessa’nın nerede durdukları konusunda “sıcak ve soğuk” olduğunu hissettiği için başlangıçta ilişkilerinde netlik kazanmak için gösteriye gitmek istedi. “Benimle olmak istediğini söylüyorsun ama aynı zamanda kendimi en iyi arkadaş gibi hissettiğimi de söylüyorsun,” diye hatırladı Xander, E!’ye, “ve ben bunu istemiyorum.”

Bu tembel zihniyet, Vanessa’yı oyuncu kadrosuyla birlikte sezonun ilk kötülerinden biri yaptı. lexi goldberg Ve yoly rojas kaba olduğu veya entrika çevirdiği iddiasıyla onu aramak.

“Gerçekten, düzenleme yok, benimle buluştuktan sonraki 10 dakika içinde ve [partner] Malkendisinin ve Mal’ın birlikte deneme eşleri gibi olacaklarını ima etti,” dedi Yoly, Vanessa’nın Mal ile kendi geleceğine kadeh kaldırmasının “çok saygısızca” olduğunu hatırlatarak E!

Vanessa’nın oynadığı tek dram da bu değildi. Yoly, bazı kamera dışı anları düşünürken, “İleride küçük şeyleri kışkırtmaya ve dikkat çekmek için şeyler yapmaya çalışıyor. Bu benim tarzım bir insan değildi,” dedi. “Hepimizi ondan hoşlanmamaya zorlayan bir Lexi yoktu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376424/lessigreaterthe-ultimatumlessigreater's-xander-shares-what's-%22hard%22-to-watch-back-in-vanessa-relationship?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir