The Television Icon’un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


The Television Icon'un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Kirkland/Shutterstock

Temmuz ayında bir televizyon devi yüzyılı aştı: Norman Leararkasındaki yapımcı Hepsi Ailede, Jeffersons, Good Times, Maudeve sayısız daha fazla şov 27 Temmuz’da 100 yaşına girdi. 22 Eylül’de ABC yayınlanacak Normal Lear: 100 Yıllık Müzik ve Kahkaha, Norman’ın mirasını kutluyor. ABC’de 9/8c’de yayınlanan özel, Jennifer Aniston, Asante Blackk, George Clooney, Laverne Cox, Isabella Gomez, Emily Hampshire, Tom Hanks, Jimmy Kimmel, Rita Moreno, Ms. Pat, Jay Pharoah, Amy Poehler, Rob Reiner, Aida Rodriguez, Octavia Spencer, ve George Wallace.

Akşam ayrıca Lear’ın efsanevi programlarına eşlik eden ikonik sitcom temalarını kutlayan özel müzik performansları da içerecek. Anthony Anderson, Kristen Bell, Ledisi, Justina Machado, Tracee Ellis Ross, Kelly Rowland, Amber Stevens West, Michelle Williams, ve daha fazlası program boyunca bunları gerçekleştirecektir.

Bu etkinliğe katılacak altı kişi Norman’ın yetişkin çocukları. Norman, hayatı boyunca üç kez evlendi: Charlotte Rosen, 1943’ten 1956’ya kadar; ile Frances Loeb, 1965’ten 1985’e; ve üçüncü karısı, lyn davis1987’de evlendiği kişi. Aşağıda ailesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

The Television Icon'un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Norman Lear (Scott Kirkland/Shutterstock)

Ellen Lear

The Television Icon'un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Kristina Bumphrey/Starpix/Shutterstock

Norman’ın en büyük çocuğu Ellen Lear, 1947 doğumlu. Norman ve Charlotte Rosen’ın tek çocuğu. 1990 yılında, Los Angeles zamanları Ellen’ın “boşandığını” ve New York’ta “seks terapisti” olarak çalıştığını belirtti.

“99’a yakınken, size asla yalnız yaşamadığımı söyleyebilirim. Tek başıma hiç gülmedim. Ve bunun, bildiğim her şey kadar bugün burada olmamla da ilgisi var,” Norman. söz konusu Altın Küre’de Carol Burnett Ödülü ile onurlandırıldıktan sonra 2021 konuşmasında. “Kendimi daha mutlu hissedemezdim,” dedi ve kimsenin onu ondan daha çok güldürmediğini de sözlerine ekledi. Carol Burnett. Konuşmasının sonunda, “Bu zamanı birlikte geçirdiğimiz için çok mutluyum” dedi.

Kate Lear

The Television Icon'un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Kate Lear, Norman’ın merhum eşi Frances Loeb ile olan iki çocuğundan en büyüğüdür (Francis 1996’da meme kanseriyle mücadele ettikten sonra öldü). Kate, bir 2022 listesine göre yazar, sanat savunucusu ve Bale Hispánico’nun Yönetim Kurulu Başkanıdır. PBS. O da evli Jonathan LaPookbir tıp doktoru genellikle CBS’de yer aldı ve birlikte iki çocuğu var.

Kate, babası hakkında 100. doğum gününde “Bana göre Norman Lear’ın uzun ömürlü olmasının doğuştan gelen iyimserliğiyle de ilgisi var” diye yazdı. “Bu, her gece sabah içeceği kahvenin hayalini kurarak yatağa giden, her öğünün sihirli bir şekilde bir öncekinden daha iyi olduğu bir hayat yaşayan bir adamdır (‘bu en iyi makarnadır). Hiç sahip oldum”) ve birçok kez, umudunun olmadığı güne uyanmak istemediğini söyledi.”

Maggie Lear

The Television Icon'un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life

Maggie LearNorman Lear ve Frances Loeb’in en küçük çocuğu olan , New York Üniversitesi’nden sosyal hizmet alanında yüksek lisans derecesi aldı. O, “çevre, demokrasi, sanat eğitimi ve ceza adaleti reformuna odaklanan bir aile vakfı” olan Frances Lear Vakfı’nın Başkanıdır. Gençlik Temsilcisi web sitesi. “Düşük gelirli kadınları işgücüne girerken güçlendirmek için Bottomless Closet’ta gönüllü olarak çalışıyor.”

“Son sekiz yıldır, Parents in Action aracılığıyla NYC’nin Bağımsız okul sisteminde veli toplantılarını kolaylaştırıyor. New Orleans’ta dekarcerasyona odaklanan örgütleri destekleyen 21 yıllık bir fon sağlayıcılar ve aktivistler ağı olan Gençlik Adaleti Finansman İşbirlikçisi’nin Başkanıdır. Maggie, New York Kadın Vakfı’ndaki Adalet Fonu’nun yanı sıra Adalet Yenilikleri Circle’daki FreeHer Fonu’nun bir üyesidir.”

Benjamin Lear

Benjamin Lear – Norman’ın en büyük çocuğu ve üçüncü karısı Lyn Davis – 1988’de doğdu. Norman Lear’ın babasının izinden giden tek çocuğu. New York Üniversitesi’nde müzik eğitimi aldıktan sonra ilk filmi olan 2016’yı yönetti. Bizi Canavarlar olarak adlandırın. Belgesel, “yasa koyucular, çocuk suçlular için yetişkinlere yönelik suçlamalara izin veren yasaları tartışıyor” ve penil sistemin genç suçlular üzerindeki etkisini ayrıntılı olarak anlatıyor. 2017’de Ben yönetti Tekneler İçin Kötü“narsist bir pislik olmanın yıkıcı sonuçları hakkında gülünç bir komedi gibi görünen metafizik bir gerilim filmi.”

Benjamin, 2016’da babası hakkında, “Onun çok erken yaşlardan itibaren oldukça büyük bir adam olduğunu biliyordum, ancak bu şovların hava dalgalarını doldurmasından bu yana zaten bir nesil geçmişti” dedi. Los Angeles zamanları. “Karakterleri biliyordum. Onların sahnelerini görmüştüm. Mizahını ve bakış açısını onlarda hissedebiliyordum. Ama gerçekten kazmamıştım. ”

Brianna ve Madelaine Lear

The Television Icon'un 6 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Resim Perfect/Shutterstock

Norman ve Lyn ikizleri karşıladı Madelaine Gül ve Brianna Elizabeth Lear’ın fotoğrafı. Norman o sırada 72, karısı 47 yaşındaydı.

O zamandan beri Brianna, Güney Kaliforniya Üniversitesi’ne girdi. “Büyürken hep oyunlar ve müzikal tiyatro gördük. Birlikte geçirdiğimiz zamanın bir parçası, bilirsiniz, belki sağlıklı ve sağlıksız [laughs], birlikte çok film izliyoruz. Kesinlikle sektörün çocuğu olarak büyüdüm. Babam ve annem, hayatımın çoğunda oyunculuk ve şarkı söyleme konusunda kariyer yapmamı gerçekten istediler. Takip etmek istediğimi düşündüğüm şey buydu” 2018’de söyledi röportaj yapmak. “Sonunda vites değiştirdim ama yine de benim için gerçekten önemli olan bir şey. Kendi kendime bakımımda sürekli olarak müziğin ve sanatın gücü bana hatırlatılıyor. Kesinlikle özlediğim bir şey. Ve onu daha fazla dahil etmenin yollarını bulmak istiyorum.”

Brianna, yüksek lisans öğrencilerinden oluşan ekiplerden biriydi. USC’den Suzanne Dworak-Peck Sosyal Hizmet Okulu. Brianna, eğlence sektörüne girmemiş olsa da, ailesinin sosyal adalete olan bağlılığını paylaştı.

Madelaine, kendi yolunu çizerek spot ışıklarının dışında kaldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/norman-lear-kids-4849871/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir